Web-shop.lv - xbox

Pasūtīju veikalā xbox aparātu, par konkrētu cenu. No pasūtījuma apstiprināšanas brīža bija pagājušas pāris dienas, bet no veikala ne ziņas, ne miņas, tapēc sakontaktējos pati, veikala darbininiece apsolījās noskaidrot situāciju un atzvanīt. Šo atzvanu gaidīju stundas 3, tad zvanīju pati, teksts atkal tas pats, ka atzvanīs, bet es teicos pagaidīt, tad mani vienkārši atvienoja, zvanīju vēl, bet meta nost un, tad atnāca sms, ka prece neesot pieejama. Tāds, lūk, klientu serviss..., lieki piebilst, ka mājas lapā prece ir iegādājama, tikai neliela cenas atšķirība...noteikti neiesaku iepirkties šajā veikalā!!!

K

Your Europe 28.11.2013

Labdien! Lai uzzinātu vairāk par savām tiesībām, iepērkoties internetā, varat apmeklēt šo interneta vietni: http://europa.eu/youreurope/citizens/shopping/buy-sell-online/problem/index_lv.htm?utm_source= forum_MC!