Web-shop.lv - Atsauksmes

Vēlējos nopirkt PS4 spēļu konsoli un papildus džoistiku šai pašai konsolei bērnam šajā firmā. Mājas lapā abām precēm rakstīts - prece ir uz vietas, un precei normāla cena bez akcijas- pazvanīju viņu operātoram lai noskaidrotu vai konsole sader ar manis izvēlēto džoistiku un kad piegādās uz manu rajonu bet, kā sarunas laikā ar šo sievieti atklājās, ka prece ir paredzēta TIKAI RĪGAI un pasūtot no citiem rajoniem preces cena būs daudz augstāka neskaitot piegādes izmaksas. Forši vai ne pat ārzemju interneta veikali ES nevar atteikt preci piegādāt uz citām valstīm, bet šeit pat LATVIJĀ ir slinkums izsaukt kurjerdienestu - pie tam es skaidri pateicu, ka apmaksāšu visus ar piegādi saistītos izdevumus. Nevienam neiesaku šo internetveikalu- tikai un vienīgi negatīvas emocijas.

Q

Q qazwsx 02.03.2018

Labi vien ir, ka nepasūtīju - palasot sūdzības drebuļi ņem.

Andris Sa 02.03.2018

Paņemu tur planšetu Samsung t580, viss kartība. Nevajadzēja zvanīt, vajadzēja pirkt bet bez priekšapmaksas! Un ari pārdevējai nevajadzētu būt speciālistam, lai pateikt strādās vai nestrādās jūsu pults. Par to vajadzēja pašam padomāt vai bus savienojums vai ne - google un youtube jūsu palidzībai.

Jūs var zvanīt jebkura veikala bet nekur nepateiks jums par šo jautājumu, to labāk prasīt zinošam cilvēkam, meitenēm no veikaliem par to zināt nevajag.