www.sudzibas.lv Web-shop.lv Neiespējami nopirkt

Web-shop.lv - Neiespējami nopirkt

Izvēlējos viņu i-veikalu, jo viņi ir vieni no nedaudzajiem, kas tiek pieminēti kā Apple tirgotāji. Kokrēti, gribēju nopirkt iMac par summu 734Ls. Labi, mistiskā rēķina izrakstīšana par 6,05 ar pvn mani neatturēja. Saprotu, ka jāuztur grāmatvedis un kāpēc tas būtu jāsedz no savas kabatas, vai no nelielās peļņas ko gūst. Par to pretenziju nav.
Tātad, par cik tas bija vakars, veikals strādā līdz 18tiem, izlēmu uzrakstīt viņiem, atstāt savus kontaktus. Ļoti jauki, ka viņu mājas lapā pie katras preces ir šāda iespēja.
Nākamā dienā darbos līdz ausīm, līdz vakarpusē attapos, ka neesmu sagaidijis no viņiem nedz zvanu, nedz e-pastu - vai dators vispār ir pieejams.
Pusstundu pirms veikala slēgšanas (17:30) ķeru pēc telefona, zvanu. Jaatzīmē, ka mājas lapā ir uzrādīti trīs nr., tātad problēmām būt nevajadzētu. Neceļ. Neviens no nr. Turpinot zvanīt ir skaidrs, ka "nomet" zvanu pēc dažiem signāliem. 15 min mēģinot sazvanīt, beidzot paceļ ļooooooti nelaipna krieviete, bet runājoša latviski. Gadi kaut kur ap 35-40, pēc balss. Kaut ko nesaprotamu noburkšķēja, ka nezinot kodu un nomet klausuli. (tur tikai 3 Apple datori ir, it kā nav grūti apskatīties, īpaši tāpēc, ka savā mājās lapā ir jāorentējas perfekti. Ņemot vērā ka Latvijā nav daudz macintošu dīleru, gan jau cilvēki zvana pietiekami bieži).
Tātad, klausuli nomet un vairs neceļ.
OK, ir būts krievijā, nelaipnība par darba lietām ir viņu ikdiena, stils un tas nav jāuztver personīgi. Vienkārši, šeit tāda attieksme tomēr nav pieņemama.
Kas tā par attieksmi pret klientu, es nesaprotu. Nav jau jādudina kā maija saulītei, tomēr normāli, cilvēciski atbildēt ir iespējams. Piem. atvainojiet, darba daudz, piezvaniet rīt no rīta, vai mēs piezvanīsim.
Par e-pasta sūtīšanu laikam vispār nav jēgas runāt, uz tiem atbild labi, ja katrs 5ktais i-veikals.
Prooootmas, ka izvēlējos citu i-veikalu, dārgāku, bet bez komunikācijas problēmām. Kāda jēga skriet ar galvu sienā? :)
Lai jums veicas!

D Daturs 12.07.2013

Ir bijušas darīšanas ar šo i-veikalu. Pasūtiju Macbook pro, bet tas arī viss, netiku pat līdz preces saņemšanai, jo veikals vienkārši neatzvanija. Kad beidzot pats izdomāju atzvanīt tad pēkšņi bija pazudis mans pasūtijums, un kā izrādijās noliktavā uz to brīdi nebija neviens pats macbook pro-kaut gan bija rakstīts ka noliktavā ir pieejami 10 eksemplāri, iveikals solijās šo problēmu izlabot, tika sastādīts pasūtijums par jaunu un veikals solijās atzvanīt. Pēc nedēļas darbinieks man zvana un saka ka Mac dators ir atnācis, un lai brauc pakaļ. Aizbraucu uz iveikalu, ienāku veikalā sasveicinos, pēc tam sāku pētīt kas un kā, viens no darbiniekiem saka ka būs dārgāk, es prasu kapēc? Cits darbinieks man atnes Mac pro(mackintosh stacionārais dators), es saku, ka es pasūtiju macbook pro nevis mac pro. Viens no darbiniekiem saka- nu kā tas var būt, menedžere pa telefonu dzirdēja ka es sakot ka man vajadzīgs mac pro, un man esot bijušas problemas ar pasūtijumu. Es to sarunu atceros, un saku, ka tā nevar būt, es skaidri un gaiši attceros ka prasiju par macbook pro nevis par mac pro. Beigās kaut kads darbinieks sāka lamaties ar "trīsstāvīgiem" vārdiem...un tā arī beidzās mana sadarbība ar šo iveikalu.

K kurbulis 14.07.2013

Parastā kapeikpisēja pieredze.No salīdzini.lv pirmās lapas paņem lētāko un vēl cer ka dabūs.Ha, ha!

A Akmentiņš 15.07.2013

Hā hā, Kurbuli - tad kāpēc tavuprāt ir tāds salīdzini saits ? Ir kāda nozīme kurā lapā atrodi preci? Tā, manuprāt, ir katra viekala paša darīšana, par kādu cenu viņš pārdod preci. Brīvais tirgus.
Ja gribi pa dārgo ej uz bodi un pērc. Vai arī iepērcies tikai tajā i-veikalā kuru pazīsti. Jā, bet kāpēc pārmaksāt, ja to var nedarīt?

R raitishonda 08.01.2015

Sveiki!
Velejos dalities ar savu pieredzi. Gribeju nopirkt puteklu suceju, noskatiju to web shopaaa. Lieta tada, ka pie precu izveles vini raksta, ka noliktava ir 1 gb, bet patiesiba nav. Es 3 reizes sutiju, katru reizi savadaku puteklu suceju, katru reizi radija, ka noliktava ir. visas tris reizes pec paris dienam atnak e-pasts, ka prec diemzel nav!
Nereali kaut ko iegadaties!!! Taa jau es muzigi varu sutit...
Piedavajumu klasts viniem ir milzigs, bet patiesiibaa noliktava nav nekaa. cilveku cakareesana!