www.sudzibas.lv Web-shop.lv Maina noteikumus

Web-shop.lv - Maina noteikumus

Veikalā atradu produktu, kurš interneta veikalā bija ar statusu "pieejams" un vēlējos uzzināt vai to ir iespējams piegādāt uz nākošo dienu. Telefonu necēla, bet mājaslapā bija iebūvētais čats uz kuru sākumā laipni atbildēja, bet kad bija jānosauc iespējamais piegādes datums, tad operators vairāk neatbildēja. Vēlāk izdevās sazvanīt un man paskaidroja, ka šo produktu piegādāt uz manis izvēlēto laiku nevarēs.Vēlāk, apdomājot, pieņēmu lēmumu šo produktu pirkumu oficiāli noformēt interneta veikalā un pierakstiju komentāros, ka maksāšu skaidrā naudā pie saņemšanas. Pēc dažām stundām man zvana un saka, ka šo produktu nepieciešams speciāli pasūtīt, jo tas nav pieejams un tādēl vajadzīga priekšapmaksa, savādāk nevedīšot šo pasūtījumu.Jautājums 1: Kāpēc stāv status pieejams, ja tas nav pieejams?Jautājums 2: Kāpēc ir jāveic mistiska priekšapmaksa ja par to nekas nav rakstīts pie produkta, noformējot pasūtījumu?Ja kāds vēlas iepirkties šajā veikalā, pievēršat uzmanību šiem faktoriem!