www.sudzibas.lv Web-shop.lv Krāpšana un bojājumi

Web-shop.lv - Krāpšana un bojājumi

Veikals jau vairs neeksiste, nodokļu parādi sataisīti un bode aizklapēta. Pirku pirms nepirka gada telefonu, bija lētāk kā citur, bet pēc pusagda telefons sak gļukot, kontaktus dublet, nevar sazvanit kaut zona ir utt. Pirkts kā dāvana. Īpašnieks grib nest uz garantijas remontu, bet tā kā lapa vairs neeksistē, tad jāmeklē cita firma, kas taisa. Izrādās, tā kā tel pirkts interentā, saņemts caur pakomātu, tad nekādu zīmogu nekur nav, me parakstu un gatantijas remonts nespīd. Servisā apskatot pasaka, ka telefons vispār nav domāts EU tirgum... Obligāti pirms pirkšanas jāpārbauda firma, cik jauna vai ir parādi, pat rakstītajam vairs ticēt nevari. Sūdus iztirgoja, parādus sataisīja un aizklapēja bodi ciet. Izcili.

07.01.2019

Af

Tu Turkey901 07.01.2019

Protams, ka jāpērk lielos iveikalos, kas vakar strādāja, šodien strādā un rīdien strādās, nevis jāmeklē cenu salīdzināšanas platformās, kur var par kādu eiro lētāk dabūt.

Ma Mazais30002 15.05.2019

Sakiet lūdzu ja man ir visi zīmogi, čeki un garantija uz telefonu uz kurieni man nest ja šī firma vairs ne strādā?

Falconxd 15.05.2019

Pie ražotāja

Tu Turkey901 15.05.2019

Dibenu var ar tiem uzslaucīt un nākotnē pirkt tikai lielos un uzticamos veikalos/ iveikalos ar daudzu gadu pieredzi tirgū!