Web-shop.lv - Garantija

Labdien. Vēlos pasūdzēties uz šo kantori web-shop.lv. Nopirku tur telefonu, pēc 7 mēnešiem viņam pazuda skaņa, aizmugurēie dinamiki nestrādāja. Aiznesu pēc garantijas uz remontu pie viņiem. Veselu nedēļu nezvanīja, neko neteica, tad es pati zvanīju, viņi atbildēja, ka neko nezina telefons ir servisā informācijas viņiem nav. Tad pēc 9 dienām man piezvanīja un teica, ka telefons ir gatavs. Es atbraucu paņēmu telefonu, parakstīju lapu par to, ka man nav pretenziju. Izgāju ārā un domāju, ka vajaga pārbaudīt, un kā izrādījās nekas netika salabots, viss kā bija. Es nesu atpakaļ un vēlreiz nodevu, lai remontē. Tad pēc 5 dienām viņi piezvanīa un teica, lai es atvestu visu telefona komplikācija (lādējamo, kasti,austiņas) un teica, ka visdrīzāk nevarēšot salabot, dos aunu. Es atvedu un prasu, nu ko kā darām? Un viens apaļīgs čalis man sāka paaugstinātā balsī atbildēt, kurš jums teica, ka būs jauns telefons? Varbūt vēl salabos! Es teicu, ka ļoti dīvaini jūs strādājat, neko nelabojat, man pa velti jābraukā turpu šurpu. Kāda jēga tad to komplektāciju vest ja jūs salabosiet. Tad viņš teica, ka viņam nav atbildes uz šo jautāju, gaidiet, jums piezvanīs, mēneša laikā salabosim. Teica vēl, ka viņiem serviss esot Lietuvā un tur neko viņi nevarēja salabot, tagad vērsās pie dīlera Latvijā. Bet es 100% zinu, ka telefons ir brāķis, viņi vienkārši negrib zaudēt naudu un dot aunu telefonu, tāpēc mēģina vilkt laiku un kko remontēt. Telefons nekad nav kritis, izmantoju tikai zvanīšanai, nekādas spēles un mūziku neklausos. Skaidrs ka viņs no sākuma bia bojāts. Pagāja jau 20 dienas, gaidu atbildi vēl joproām nav zvanījuši. Ziņošu ar ko viss beigsies. Bet palika ļoti nepatīkamas sajūtas no tāda veida apkalpošanas. Nevienam neiesaku tādu ņemšanos. Labāk nopirkt nedaudz dārgāk, bet bez šādām problēmām. Neuzķeraties uz cenu!

Ventilators 04.09.2014

Šie telefoni, izskatās, kad nāk no Mobilux jeb 1shop.lv! Viņi ieved telefonus vairumā un pie viņiem arī serviss.
Citreiz iznāk, ka viņi nelabo bet paši ved uz LMT servisu vai MTTC. Ja viņi savu kreiso produkciju nevar šeit Latvijā nodot tad sūta tur kur paši pirkuši.
Garais penteris tāpēc, kad interneta veikals nelabo telefonus.
Web-shop sūta Mobilux un Mobilux atkal tālāk. Tāpēc ilgi jāgaida.
Un iepakojuma prasīšana ir tipiski Mobilux gaumē.
Pieļauju domu, ka arī lādētājs bija citas valsts un jums līdzi deva pārveidotāju.

Man tieši Tas Mobilux (TC Domina 3.stāvā) noriebies ar saviem kreisajiem telefoniem.