www.sudzibas.lv Web-shop.lv Apkalpošanas kvalitāte, attieksme

Web-shop.lv - Apkalpošanas kvalitāte, attieksme

Pasūtīju mobilo telefonu. Nākamajā dienā, no rīta atzvana meitene un saka, ka preci varēšu saņemt nākamajā dienā un, kad tā būs pie viņiem ofisā, man atsūtīs sms. Viss bija labi, līdz brīdim, kad tās pašas dienas vakarā nolēmu pārzvanīt un precizēt pāris jautājumus. Man pajautāja par kādu preci iet runa un es nosaucu pasūtījuma numuru. Sieviete apsolīja pārzvanīt pēc 30 min. Nogaidīju stundu un piezvanīju pats. Atkal tas pats variants, pajautāju kāds tam ir iemesls - atbilde bija tādas preces nav mūsu mājas lapā, meklējam to pa noliktavām... Vēl pēc 30 min vienkārši atsūta sms, kurā norāda, ka manis pasūtītā prece nav pieejama. Jautājums - tad kādā sakarā zvanīt no rīta un teikt, ka prece būs, gaidiet??? Murgs. Neiesaku.

J

C Corey 13.03.2017

Tak jums paveicās! nevajag no viņiem neko pirkt - garantijas gadījumā attieksme būs nulle!