Web modeles - Web modeles

Ko Jūs lūdzu, varētu pateikt par tādu darbu kā web modeles? Droši variet teikt gan labu, gan sliktu. Mani tas interesē tāpēc, ka tagad ir ļoti daudz sludinājumi ar iespēju meitenēm strādāt videočatā un algu arī sola diezgan augstu visos sludinājumos. Gribētos arī uzzināt, vai šis darbs varētu but saistīts arī ar intīmpakalpojumiem, nevis tikai ar komunicēšanu ar klientiem videočatā.

E

H hmm 10.02.2009

Tas pamatā ir saistīts ar intīmu.
Padomā - kāda jēga pieaugušam vīrietim maksāt naudu par to, ka viņš ar tevi pļāpās? Absurds! No meiteņu atsauksmēm zinu, ka vīrieši maksā par to, lai redzētu, kā tu ievadi sev dažādās atverēs visādus priekšmetus, jo lielākus - jo lielāka atsaucība..
So.. protams, naudu sola lielu, bet tas ir pretīgi.

Mamma 10.02.2009

Neesi naiva.

E E20 10.02.2009

Varbut kada, kura ir stradajusi tadu darbu, var padalities pieredze????

I iedzivotajs 11.02.2009

A ko atrast normalu darbu neesi spejiga??? vai atkal kads vainigs?

M Maris 11.02.2009

Neredzu neka ĻOTI slikta šājā darbā... Meitenes vienkārši sēž mājās vai birojā un izpilda vīriešu "komandas" - var parādīt savas ķērmeņa daļas, var kaut ko kaut kur ievadīt... Bet intima kontakta ar vīriešiem, protams, nav. Tikai seksuālā rakstura spēles ar savu ķērmeni...

E E20 11.02.2009

Iedzivotaj, ja Tev normals darbs skaitas par 180 - 200 ls, kur vairak ka pusi sanak nobraukat un dzivosanai, jo nedzivoju Riga, un uz rokas paliek labi ja 40 - 50 ls, tad uz prieksu! Tadu darbu var atrast kaut tulit ja loti citigi mekle. Un ja, laikam es esmu vainiga, ka ir tik loti liels bezdarbs un tik maz darbavietu. Un ja ari ir kadas darbavietas, tad uz vienu darbavietu ir entie cilveki un visur gandriz maksa no 180 - 200 ls un plus, tas vel ir pirms nodoklu nomaksas!!! Ja Tev varbut ir normals darbs, kur daudz maksa, tad paskaties apkart, visiem nav un nevar but ka Tev un ne jau aiz slinkuma cilveki nevar atrast darbu! Tu laikam dzivo muca, ka nezini, kadas tagad sausmu lietas daras valsti! Cilveki ir izmisuma, lai gan tas vel butu par maigu teikts! Ta ka, ludzu, nonem savas roza brilles un sac dzivot realaja pasaule un uz lietam skatities reali!

1 111 12.02.2009

Reiz studiju laikos atsaucos uz sludinājumu, kur meklēja meiteni ar angļu valodas un datora zināšanām. Hahaha. Man pat nebija ne jausmas, ka tādas lietas notiek pasaulē. Stulbākais, ka pirmais, ko izdarīja, kad aizgāju uz it kā interviju, bija - safočēja un paņēma pases kopiju.
Un netici, ka tur maksā zelta kalnus, kā varbūt sola. Meitenes dabū niecīgi procentu no summas, ko tie perversuļi samaksā.
Man, par laimi, tomēr ir arī pašapziņa un spēju atteikties no ienesīgā pazemojuma.

E E20 12.02.2009

Es jau ari nedomaju tur iet stradat, vienkarsi intereseja kads tas darbs vispar ir, par cik katru dienu ir daudzi sludinajumi par web modeles darbu.

G g 13.02.2009

Cik aktīva būsi, tik naudas arī dabūsi. Ja ekscibionisms ir tava slēptā kaislība, arī pāris tūkstošus mēnesī var dabūt. Taču vidējais ir 300-600 ls mēnesī.

I inga 13.02.2009

OMG! 300-600 LS par prostitūciju?!

E E20 13.02.2009

Ta nav nekada prostitucija, ar klientiem nav japargul, bet gan tikai jakomunice chata. Caur chatu ir ta pagrutak pargulet. Un ekscibionisms nav mana slepta kaisliba, es nemaz netaisos iet stradat tada darba.

B baby 13.02.2009

man liekas sameeraa labi;-) un arii pienjemami...neteikshu ka esmu palaistuve, bet esmu tachu nodarbojusies ar sexu, gan ar virieti, gan sievieti, gan vibratoru...taa kaa ja veel par to maksaa naudu, kaapeec gan ne;-))
atceros manai draudzenei bija boy frends kursh lika draazties ar gurki...un par pliku paldies;-DD

taa kaa tik traki nemaz nav!!! es piekristu ar paruuku un saules brilleem...buutu o.k...

no majaam nevar shitaadu pasaacienu uztaisiit/ obligaati vajag no biroja? un kaa ar telefoniem- intiimajiem? nav kaadam informaacija...par naudu varu kaut stundu trubaa pakunksteet:DD

. ............ 13.02.2009

NU KAUT KĀ SHI TAA: http://www.youtube.com/watch?v=QJw1t6Kme-I&feature=related

S sssss 18.02.2009

NETĪRUMI, no kuriem nevar nomazgāties!

U uhuyg 23.02.2009

Izvēlies meiteni, spied Free chat un kādas pāris minūtes vari palūrēt uz izvēlēto meiteni, tad spied citu... http://www.livejasmin.com/listpage.php?tags=girl&type=40&l=1

D dzhekinjsh 10.03.2009

protams es negribeetu ka mana maasa ar shito nodarbojas, bet ja skukjim nav kompleksu un ir ieksha, vajag pikjiiti, dzeka kas pie saniem un visu ka lohs perk nava. nu tad jau var biskji kameras prieksha pagroziities. Tik es ieteiktu vinjam tai briidi atcereties, ka otra kameras puse luureedams uz vinjam un siekalodamies viens sviedrains alus veeders rausta savu mantibu kaa tadu bljitkoshanas makskeri...haaaa-----ha-ha-ha-haaaaaa!!!

S svetlana 27.08.2009

sdravstvujte devocki! cto ja mogu skazatj! ja javlajusj modelju veb cata!srazu skazu cto devockam s malenkoj grudju i malenkoj popoj i nesimpoticnoj rozicoj tam delatj necego, sejcs ocenj bol6aja konkurencija v etom biznese, zarabotatj v webcate mozno i mnogo no eto tolko pri uslovie esli vi budeti rabotatj sami na sebja u sebja doma so svojej kameroj so svoim kompjuterom!i po 8 casov kazdij denj-vot togda vi zarabotaete okolo 1 0000lat, no sami ponimajete eto ocenj tjazelo stolko vremeni udeljatj webcatu-emocianalno eto tjazelaja rabota.ona konecna ne svazana s intimom na pramuju, nu intim prisudstvujet esli vi scitaete cto trahatj sebja vo vse diri pered 100000celovek eto ocenj prijatno, to vpered!agenstva zamanivajut devu6ek k sebe vsegda-tak kak imejut na devockax bol6ie procenti-a devockam plotjat tolko polovinu iz zarabotanoj zarplati, na vopros?mozno li ne razdevaca?firmi otvecajut-eto kak vi hotite-mi vas nezastavlajem nicego delatj, no milije devu6ki -esli nebudete razdevaca-vi nicego nezarabotaete-kakomu muzcine interesno platiotj bol6ie dostatocno dengi prosto za ob6enija s vami.budte umnee!

G Gaisma 30.07.2010

ko Jūs visp reāli domājat par šādu darbu? :/

Z zurka 04.11.2010

nopelnīt var labi, tikai vajag labu angļu valodu .. neko sev nekādās atverēs var nebāzt ja pati nevēlas .. tikai muldēt par un ap seksa tēmu !! un pagorīt plikumus pie nosacījuma ka augums smuks un laba angļu valoda un iztēle strādā !!

visi jampampiņi kas domā ka dildo var daudz nopelnīt smagi maldās .. jo ko viena meitene ofisā var tādu parādīt ko nevar par brīvu jebkurā free pron lapā redzēt !!! muļķi tur visam pamatā komunkācija !

pati tur strādāju zinu :P

G geisha1986 17.02.2014

Piekritu ieprieksejam komentaram! Par webcata darbu varu teikt tikai labako. Un tas ir pilnigas mulkibas ka var nopelit tikai izgerbjoties, iznemot gadijumu, ja meitene ir tik tupa ka neko citu ka paradit miesu nevar izdomat, tad protams nekas cits neatliek. Ja tu esi gudra un piedevam vel izskatiga ar labam spejam komunicet tad dzeki pat bus gatavi tev maksat tikai par catu, staves rinda viens aiz otra lai pacatotu ar tevim. Jo protams viniem rodas ineterese par tevim kaa par personibu, nevis kaa par kaut kadu bezsmadzenju vistu kura tikai prot atvert kajas. Pati jau stradaju so gadu gadiem un zinu meitenes kuras pelna lielu naudu neizgerbjoties. Taa kaa tas meitenes kuras neko nezina par sho darbu un nekad nav meginajusas lugums nerakstit tadas mulkibas ka taa ir prostituucija vai sazin veel kas!!!Pilnigs absurds... tada gadijumaa ari tas meitenes kuras focejas apaksvelja spogulja priekshaa ar telefonu rokaas un publice tas socialos tiklos ari var saukt par prostituciju!!! Parasti ari sliktas atsauksmes raksta tas meitenes kuras ir neglitas un resnas pec izskata, un kuras kadreiz ir meginajusas stradat so darbu un nav spejusas nopelnit sava stulbuma delj. Tapec lidz ar to sliktas atsauksmes. Nopelnit tur var lielu naudu, stradajot 20 mainjas menesi, par 4 h dienaa var nopelnit 3000 Ls un vairak. Taa kaa meitenes, kuras grib pameginat so darbu, UZ PRIEKSHU... jus laizhat garam lielu iespeju nopelnit, ticiet man. Un shi nav nekada reklama ar nepatiesu informaciju...