www.sudzibas.lv Walking papēži un zoles

Walking - papēži un zoles

Meita nopirka rudens zābakus - smukus melnus, tipa pat zamšādas ar platformas zoli. Dominas WALKING par tiem atstādama 30 Ls un "starodama" devās uz mājām pie "Minskas". Vakarā man parāda, cik forši viņai tagad zābaciņi - a es ieraugu, ka papēžu aizmugurējā zona atlīmējusies un jau gandrīz nodilusi!? 500 metru "nostaigājums" pa sausu asfaltu un apaviem zole jau čupā?! Sāku pētīt apavus - nekur nekādas zīmes kur ražots, nevienu vārdu nevienā pasaules valodā neatradu, ka tie ir apavi un kur ražoti. Super, man ir WALKING maisiņš, PEARLZ apavi ar pusnodilušu un atlīmējušos zoli un PEARLZ iepakojums. Ar čeku un garantijas nosacījumu talonu devos uz veikalu pēc 2 dienām. Mierīgi paskaidroju pārdevējai "Aijai", kas par situāciju, bet tā uz manīm ar savām brūnām acīm skatās un neko nasaprot, kas būtu viņai jādara. Pēc tam, laikam atcerējas, un sāka bakstīt uz punktu talonā, ka garantija neattiecas uz zolēm un papēžiem. Uz jautājumu par to, ka nekur nav neviens vārds minēts, ka tie ir apavi - A kādam uzrakstam ir jābūt uz preces? Un aizskrēja kaut kur, laikam pie vadītāja. Atnāca un atkal sāka bakstīt punktā par papēžiem. Rezultātā, piedāvāja man aiziet uz darbnīcu un pa 4 Ls uzlikt jaunus papēžus (bet zābakiem ir platformas zole). Es vēl nebiju beidzis sarunu, ka pārdevēja pagrieza man muguru un pievērsās citiem klientiem (nākamiem WALKING upuriem). Uz jautājumu - vai man jāgriežas ar sūdzību patērētāju biedrībā? Saņēmu atbildi - Jā!
WALKING NOTIRGOJIS RUDENS ZĀBAKUS PAR 30Ls LĪDZ TUVĀKAJAI APAVU DARBNĪCAI !!!

E Elīna 23.10.2011

cik es esu tur pirkusi apavus kas nav daudz tad mani vairāk neapmierina Walking kvalitāte kāda tā bija agrāk un cxenas arī priekš tādas kvalitātes kādi tur ir tas nav diezko normāli. !!!

T Točno 23.10.2011

Točno, tie bija miroņiem domātie zābaciņi, kuri darināti no papīra!

V VOVA 23.10.2011

Tāpēcir PTAC

S Simona 25.10.2011

Es nekad neesmu tur pirkusi zābakus.. Tur ir ļoti slikta kvalitāte apaviem un neatbilstoša cena priekš tādas kvalitātes. Man pazīstama meitene iepērkas diezgan regulāri tur: ja nopērk vasaras - tad tie arī knapi vienu vasaru noturās, bet viņa pati labi apzinoties, ko pērk, arī nesūdzās.

T Točno 25.10.2011

Točno, piedirsts zābaciņš jūras dzelmē!

R Rita 01.11.2011

Man arī tādi zādaciņi no Walking, pirmajā diena platforma atlīmējusi. Gribu atnest viņiem, bet tagad jau domāju, ka mani arī neviens neklausīs... :(

Z zaijka 02.11.2011

Mans draugs tur nopirka apavus, panēsāja ap 6 men, un protams apavi bija beigti, aiznesām uz veikalu kopa ar čeku. Draugs nedaudz uzbļāva uz pārdevēju pa savu pretenziju, aizpildīja iesniegumu u natdeva apavus. Pēc nedēļas viņam uzzvanīja un pateica, ka viņš var doties uz veikalu un par tādu pasu summu izvēlēties citus apavus. Tā arī atrisinājās mūsu jautājums. Protams, ka šajā veikalā pirktie apavi neatbildt ne cenai ne kvalitātei. Ieejot veikalā tur smird pēc ķīmijas un rodas tāds iespaids, ka apavus ražo Ķīnas nelegālajā cehā... labāk ejiet un pērciet normālajos veikalos apavus, tikai ne walking, Ns king utt... iesaku baltkrievijas apavus - tie nav tik pievilcigi, taču kvalitatīvi :) veiksmi

A alberts 05.11.2011

ja ir iespeja eiet garam tam veikalam.man kurpes pec 2 men izkatas kriminali.zole caurumos, 3jas vietas ir nost ar visu to ka garantija 2 gadi, neko nevar izdarit.tirgo tik sudus tirgo cilvekiem.viniem ar sitado kvalitate tikai tuneli tirgot nevis origo.blezi

A Alla 07.11.2011

Labs veikals, labie apavi.

A Aleksa 07.11.2011

Man arī patīk

R Rita 22.11.2011

Protams apavu kvalitāte neatbilst cenai!
Bet galu galā es arī atnesu savus apavus, aizpildīju iesniegumu. Pēc 10 dienām nam uzzvanīja un pateica, ka es varu atnākt un paņemt naudu vai izvēlēties citus apavus. :)
Un es nebļāvu uz pārdevēju :)) (nekad tā nedaru) viņa tik un tā ar mani ļoti laipni runāja!

Z ziema 22.11.2011

nepiekriitu!