www.sudzibas.lv VSAC Ropaži Slikta ēdināšana

VSAC Ropaži - Slikta ēdināšana

Krāpšanās ar ēdināšanu. Kad iedod pusdienas plastmasas kārbās otro ēdienu ar salātiem, tad es sapratu, ka no rītdienas, 9. Janvāra pusdienas nekad neēdīšu līdz tam brīdim, kad ēdināšana atsāksies pusceļnieku ēdnīcā. Lūk, kā tas notika: es neēdīšu salātus. - tu vari neēst, atstāj! - es neēdīšu pusdienas nākamreiz, ja vēlreiz liksiet salātus!

Tiešām pilnīgs neprofesionālisms, es pusdienas vispār neēdīšu.

Vagons Komā 09.01.2021

Kas vainas salātiem? Nu neēd. Ej prasi, lai dod kur citur vai pērc citur. Citiem garšo.

M Mošpietiek??? 09.01.2021

Hei, puisi. Joka pēc iemetu Tevi www.draugiem.lv. Domāju, ka esi vismaz cienījama vecuma cilvēces pārstāvis, kam konstatēta vecuma demence. Liels bija mans izbrīns, kad ieraudzīju 20 gadus veca jeb jauna puiša profilu. Jautājums- kas Tev meklējams Ropažu pansionātā? Neminēšu visas dīvainās sūdzības pret šo mītni.