www.sudzibas.lv VSAC Ropaži Dienas režīma nelikumīga maiņa uz agro ēdināšanu

VSAC Ropaži - Dienas režīma nelikumīga maiņa uz agro ēdināšanu

Sveiki!
No pirmdienas, 18. Oktobra tiek bez likumiska pamata mainīts pusceļa mājas dienas režīms, kā rezultātā klienti tiek agri modināti (plkst. : 7: 15 - 7: 45 no rīta) uz ēšanu.
Es nesaprotu, vai man kā cilvēkam, kurš vēlu vakarā stresa dēļ (plkst. : 23: 00) iet gulēt, ir jāceļas uz brokastu laiku? Brokastis plkst. : 7: 45, pusdienas 11: 00, launags 14: 00, bet vakariņas - 16: 00?
Negodīga politika! Es jums apsolu - es necelšos tik ātri augšā, ne uz brokastīm, ne uz dežūrām. Ignorēšu ēšanas laiku un viss.

MURAKAMI 16.10.2021

Tavas problēmas uztrauc tikai Tevi.

K Kaspars Bariss 16.10.2021

Tā ir darbinieku vaina.

D Džigits2021 16.10.2021

Vislabāk ir savās mājās, vari mosties, kad pašam vajag un ēst, ko pats sagādājis, tik ne visiem ir savas mājas

S sannas 22.10.2021

Tak necelies ne tikai uz brokastīm, neej vispār ēst ne no rīta, ne pusdienās, ne vakariņās. Neviens tev nevar piespiest😁😁😁
Gatavo pats, būs viss ok.