www.sudzibas.lv VSAA Slikts serviss

VSAA - Slikts serviss

Vai tiešām Vsaa nevar organizēt dienesta darbu (konkrēti-Rīgas pilsētas Vidzemes kac, Raunas iela 64)
tā, lai apmeklētājiem nav jāstāv pat uz ielas, jo uzgaidīšanas telpā nav vairs vietu, bet darbinieki gandrīz visi dodas pusdienās
vai savās darīšanās (sk. Foto 2020. G. 20. Janvāris) .
Kā var redzēt uz foto, starp apmeklētājiem ir ļoti daudz seniora vecuma cilvēku.

21.01.2020

G

M Mego izmeklētājs 21.01.2020

Biblioteka izmabntot internetu? 90% no tā ko velas veikt klienti nodaļā ir izdarāms no latvija.lv

M Mego izmeklētājs 21.01.2020

P.s. cien Gaļina par pusdienam, vai esat gatava needusi,par brīvu pastrādāt?jo pusdienslaiku neapmaksā kā zināms

L Linda_J 21.01.2020

Clvēki jau nav roboti, lai strādātu bez pārtraukuma. Pie tampārtraukums ir likumīgs.

BondsBonds 21.01.2020

Nevar atnākt citā laikā vai? Nu un ka seniori. Tā dēļ neviens neskaraidīs pa pasauli un pnepieņems darbā vairāk cilvēku uz pārisstundām.

⛔️ 21.01.2020

Vēl pasaki, ka senioriem uz darbu jāsteidzas