www.sudzibas.lv VSAA Pabalstu izmaksa

VSAA - Pabalstu izmaksa

Izrādās, pretēji http://www.vsaa.lv/lv/aktualitates/jaunakas-zinas?id=521 norādītajai informācijai, pabalstus, kuri izmaksājami līdz 28.decembrim, var man neieskaitīt kontā līdz pat 8.janvārim, jo neesmu ietilpusi pirmssvētku naudas saņēmēju "blokā". Lēmumu par bērna kopšanas/vecāku pabalstu saņēmu tik neilgi pirms svētku brīvdienām, ka naudas pārskaitījumus VSAA nav spējīgi laicīgi veikt un tāpēc naudu kontā ieskaitīts līdz pašu izdomātam, NEKUR nenorādītam datumam, veselu nedēļu pēc pabalstu izmaksas termiņa beigām. Zinot, ka svētki un to brīvdienas ir katru gadu, vai nav loģiski ielikt papildu darba stundas ierēdņiem, lai varētu apstrādāt VISU saņemto informāciju, nevis to vienkārši atlikt uz kādu citu dienu?!

donna b 29.12.2014

PAPILDUS darba stundas ieredniem? Tiesam? Lai musu iedzivotaji butu apmierinat? Kura valstii Tu dzivo? Kur kur bet valsts iestadees vislabak ievero saisinato darba stundu laikus utt. Ta gan nav darbinieku vaina, bet ta rikojas musu valsts parvaldes... tads ir budzets.

V VSAA_lv 30.12.2014

VSAA nav iespējams izvērtēt Jūsu situāciju, nezinot personas datus. Iesakām sazināties ar konkrēto VSAA nodaļu.

N Norberts Sidorovs 07.09.2019

kā lai sazinās ar vsaa nodaļu ja brīvdienās visas durvis un klausules ciet kā saka vaņa palien zem segas un neko nezin. tajā pašā laikā atsūtiet man sms par kautkādu pakalpojuma izpildi ka man jābūt ziņai Lartvija.lv ... protams tur NEKADAS ZINJAS NAV ... un kur tad man skaidroties brīvdienā kas ar maniem datiem krāmējas .'!