www.sudzibas.lv VSAA Nepamatotas prasības un apzināta laika kavēšana

VSAA - Nepamatotas prasības un apzināta laika kavēšana

Labdien!
Pagājušā gada decembrī iesniedzu pieteikumu Saldus VSAA Ģimenes Valsts pabalstam, taču joprojām atbildes nav. Kad aizpildīju pieteikumu Saldus VSAA KAC konkrēti norādīju faktu, ka pēdējos 3 gadus neesmu dzīvojusi ārzemēs, kas arī ir pierādāms darbiniece lika aizpildīt “īso pieteikumu”. Mēnesi vēlāk saņemu e-pastu no Ventspils VSAA, kad tomēr ir nepieciešama garā forma neskatoties uz to, kad pēdējos 3+gadus jau dzīvoju Latvijā. Piekritu aizpildīt paplašināto formu un nosūtīju to uz VSAA norādīto e-pastu. Nu jau ir pagājuši 4 mēneši un viss ko man katru reizi zvanot paziņo, kad izskatīšana ir apturēta, jo nav saņemta paplašinātā forma, taču kad uzsveru, ka formu esmu nosūtījusi, tad viņas paskatās, kad ak jā tiešām ir. Katru reizi sola, ka inspektore man atzvanīs, taču ir klusums un atkal nākas zvanīt pašai un nebeidzamais stāsts sākas no jauna. Vai tiešām VSAA apzināti kavē pabalstu izmaksas? Man ir grūti komentēt VSAA kompitenci, bet aizdomīgi šķiet tas, ka sākumā visi atbild, ka forma nav saņemta, bet brīdi vēlāk, ka tomēr saņemta.

17.03.2021

Z

Real dog 17.03.2021

Ja tev būtu tāda pat neatlaidība darba meklējumos, tad būtu miljonāre?

Z Zuzana89 17.03.2021

Kāds sakars?