www.sudzibas.lv VSAA Nemaksā slimības pabalstu

VSAA - Nemaksā slimības pabalstu

Jau pagājušās 40dienas un nav nekādu ziņu no Vsaa par slimības pabalstu. Es saprotu visādi mēdz būt, bet kurš maksās soda naudas par kavētiem rēķiniem? Nepietiek ar to, ka slimības pabalsts bija nepieciešams zāļu iegādei, tad tagad vēl sodus dabūšu maksāt. Ne par ko zāles nopirkt, ne rēķinus samaksāt. Sanāk ka man tagad jāņem kredīti, lai izdzīvotu?

04.04.2022

Debesis Vējā 04.04.2022

Man sievas mātei tas pats. Atbilde no VSAA bija: prioritātē Ukraiņi.

P Pēterisjuris 04.04.2022

Saprotams Ukraiņi šobrīd nav laimīgi, bet kādēļ man Latvijas pilsonim, kurš maksā nodokļus jāpaliek bez nekā? Tātad mēs neesam nekas savas valsts acīs. Kā mēs varam kādu glābt un palīdzēt, ja paši mirstam badā? Pietam kronis visam bija vsaa darbinieces atbilde, ka ja kaut kas neapmierina, lai mainu savu dzīvesvietu uz citu valsti. nedod dievs nokavēsi vienu dienu nodokļiem vai kādam sodam un uzreiz papildus soda naudas un bloķēti konti. Bravo! Nu tad lūdzu man ar pienākas soda procenti par 10 kavējuma dienām!

Debesis Vējā 04.04.2022

Jūs tikko uzzinājat, kā 30. gadus neātkarības esat pakaļā?

N Nezvērs2022 04.04.2022

Tā tagad runā ka Ukraiņi prioritāte. Mēs vietējie varam iet ieskrieties. Tā bijis un būs.

A asdasd123 04.04.2022

nu laipni ludzu latvijā , ko vēl var teikt .

B Bez vārda vārds 04.04.2022

Tas ir tas pats kā ar vid pārmaksātajiem nodokļiem. Man radinieks.vel nav dabujis pēc mēneša gaidīšanas. Sāk jau niezēt nagi uzrakstīt arī par šiem sūdzību.

E EmanuelB 05.04.2022

Pie pārmaksātajiem stāv piezīme ka izmaksa var vilkties līdz 3 mēneši.

A Armands Beikmanis 04.04.2022

Jāprasa 0,5 % dienā no neizmaksātās summas, tikpat cik valsts prasa no mums !

B Bez vārda vārds 05.04.2022

tā nav atbilde. Lai beidz di***, lai maksā!