www.sudzibas.lv VSAA Neko nezina un nevar palidzēt, jo nestrādā programma

VSAA - Neko nezina un nevar palidzēt, jo nestrādā programma

Labdien!! Lieta tāda, ka 2008. gada 30.dec bija mana pedeja darba diena. Laicigi iestajos bezdarbniekos, savu pinekumu biju izpildijusi. TAd vajadzeja doties uz VSAA. Kad ari tur it ka viss bija nokartots, teica, lai februāra sakuma aiziet pajautat, vai bus sis pabalsts jau februaari.(kaut gan mani atbrivoja no darba ar to pantu, ka pabalstu sanem jau nakamaja menesi). Kad sodien aizgaju uz VSAA, vini atbild, ka darba devejs vel nav sniedzis datus VID. Dodis uz VID. TUr pasaka, ka dati jau laicigi sniegti, ka viss kartiba un vini nesaprot, kapec tas nav redzams VSAA. Dosos atpaka uz VSAA, kur man pasaka, ka nekadi nevar palidzet!!!Bet kur saja gadijuma ir bezdarbnieka vaina. Cilveks rekinas, ka bus tad un tad, jo pec likuma ta pienakas, bet tikai tapec, ka VID nestrada kaut kada programma, man un vel daudziem citiem vel menesi jagaida bezdarbnieku pabalsts, kas pagaidam ir vieniga ceriba iztikt???
Varbut Kādreiz var sakt stradat, domajot ari par cilvekiem?? Nevis ka roboti-es neko nezinu un nevaru palidzet, jo nestrada programma!!! Sviests!! Cilveks nevar paest no ta, ka VSAA darbinieks pasaka, ka nevar palidzet, kaut gan tas ir vina darbs!!!

L Liecinieks 04.02.2009

Mēģiniet citā VSAA filiālē jo to var darīt tajā filiālē kurā jums ir ērtāk. Varbūt tajā ar dztoriem un programmām būs viss kārtībā.
Ja nekas nesanāk tad var griesties Darba Inspekcijā un iesniegt iesniegumu. Var vēl Valsts Nodarbinātības Dienestā saņemt bezmaksas Jurista konsultāciju.

Savas tiesības ir jāaizstāv pašam.

A Aleksandra 04.02.2009

Nabagiem kalpu nav...

I Ina 04.02.2009

No pieredzes varu pateikt, ka man bija gadījums, kad pārcēlos no citas pilsētas uz Rīgu, VSAA nevarēju saņemt bērnu pabalstu un bērna invalīda pabalstu. Pa telefonu katru reizi "čakarēja man smadzenes" mēģinot mani pašu par vainīgu padarīt. Tikai pēc tā, kad rakstiski pierakstīju sūdzību, atgādinot likumu pantus par pārkāpumiem, ledus sakustējās. Izrādās VSAA darbiniece laikus nebija ievadījusi datus un Ziemasvētkos mani bērni palika bez dāvanas, pa cik rēķinājos, ka no šīs naudas (tie ir 220ls) varēšu sarīkot svētkus, bet līdz algai (janvāra sākumam) vajadzēja novilkt ar 15 ls. Naudu, protams, saņēmu(janvāra sākumā), kad jau visi svētki bija galā. Bet ne jau man viņus nosodīt, vnk, gribēju teikt, ka vajag ar viņiem bargāk, un tiešām prasību pamatot ar likumu, tad arī sāk kustēties. Un sūdzības noteikti rakstiski, pieprasot rakstiskas atbildes uz tiem. Ar mēli jau viņas pa fikso prot tikt vaļā.

L linda 05.02.2009

paldies!!!

Z zane 05.02.2009

šādi gadījumi bieži dzirdēti!!

. ... 16.07.2010

VID nestrādā programmas un VSAA darbinieks tāpēc vainīgs?

E Egita Genese 15.11.2010

Atbildot uz pēdējo komentāru- nevis darbinieks vainīgs, bet gan attieksme ir garām!! It kā VSAA būtu jābūt iestādei, kas palīdz cilvēkiem, izskaidro, dara visu, lai novērstu šādus gadījumus!! Nu nevar atbildēt- neko nezinu, palīdzēt nevaru!!! Arī man patreiz ir identisks gadījums, kad VSAA nez kāpēc nesaņem informāciju, bet nauda man ir nepieciešama jau šodien!!!