www.sudzibas.lv VSAA Neizpildīts darbs

VSAA - Neizpildīts darbs

Pirmkārt, slimības pabalsta iesnieguma apstrāde nenotika kamēr nepiezvanīju uz nodaļu un nepateicu, ka ir jau pagājis noteiktais 30 dienu termiņš. Otrkārt, saņemot paziņojumu izrādījās, ka slimības lapā esot viena kļūda kuras dēļ nevar izsniegt pabalstu. Tā vietā, lai sazinātos un norādītu kur tieši ir kļūda tiek izsniegts paziņojums, kurā nekas vispār netiek uzrādīts, sliktāk un neprecīzāk izveidotu dokumentu vispār neesmu redzējusi. Visu šo problēmu rezultātā man ir jātērē 3 dienas, lai vispār sazvanītu atbildīgo personu.
Kurš atmaksās tos rēķinu sodus? Ja mēs visi šādi strādāsim, tad noiesim pa burbuli.

05.04.2022

B Bez vārda vārds 05.04.2022

Piekrītu! Cerams, ka Jums viss izdosies! Te ir jācīnās... Veiksmi!

Debesis Vējā 05.04.2022

"Ja mēs visi šādi strādāsim, tad noiesim pa burbuli." Latvija jau sen ir pakaļā... Varat minusēt patiesību... Visi, kas ir apmierināti ar algu, apkalpošanas sferu un cenām.