www.sudzibas.lv VSAA Naudas neizmaksāšana

VSAA - Naudas neizmaksāšana

Ļoti lēna dokumentu izskatīšana un pārskatīšana - ka rezultātā bezdarbnieks nesaņem pabalstu jau gandrīz četrus mēnešus. Uz jautājumiem par naudas ieskaitīšanas datumu tiek atbildēts: "viss ir procesā". Interesanti, kādēļ dažu dokumentu izskatīšanai nepieciešams tik ilgs laiks un nepieciešams badināt cilvēku 4 mēnešus!

L Lola2018 02.02.2018

подождешь...они до 6 месяцев обрабатывают такую информацию! и еще надо было увольнятся по соглашению двух сторон-сразу деньги получил бы!

N Nils Berzins 03.02.2018

Man tāds stulbs jautājums, kādēļ es savus likumā paredzētos 9 mēnešus nevaru saņemt aprēķināto pabalstu? Par mani ir maksāti visi nodokļi. Pie mums jau neviens neprasa... 25 gadus. Tagad pasūta 5 mājas tālāk tādēļ ka neesmu slimības dēļ ieradies uz pilnīgi formālu atzīmēšanos. Un tad vēl brīnās, ka cilvēki pamet valsti. Tur sēž un pieņem lēmumus. Nekas... Karma is a bitch. Tas viss jums nāks atpakaļ.

Raitis Raudiņš 14.01.2020

Sausmigi leni strada,liels kauns par tadiem darbiniekiem

Raitis Raudiņš 14.01.2020

Kapec jaiskata B lapa 10 dienas Apreikiniet naudu par dienam un parskaitiet nestiepiet gumiju DAUGAVPILS VSAA