www.sudzibas.lv VSAA Ļoti slikti izturas pret klietniem

VSAA - Ļoti slikti izturas pret klietniem

Gribētu pasūdzēties par to, ka Preiļu VSAA darbiniece uzvārdā Baško ļoti nekompetenti izturas pret klientiem. Kad gāju nodot slimības lapu, tik rupji atbild uz maniem jautājumiem. Arī kad gāju rakstīt bērna piedzimšanas pabalsta iesniegumu-tik nelaipna un rupja. Atbild uz maniem jautājumiem ar tādu kā naidu. Vīrs gāja noskaidrot kā tur jāpiesakās paternitātes pabalstam, atnācis mājās teica, ka labāk nebūtu vispār gājis neko jautāt, nu tāda riebīga un nelaipna attieksme no viņas puses. Bet arī cilvēki no malas sūdzas par viņas attieksmi. Kā tādi nelaipni cilvēki vispār var strādāt tādā darbā???Tur jāiziet ir saskarmes kursi..ētikas kursi utt.

Z Zvezda! 11.01.2014

vot tebja popjerlo! Chego esce nastrochish?

Minesota 12.01.2014

Palasot tavas sūdzības, var secināt, ka tu esi tāds cilvēks, ar kuru nav iespējams normāli runāt. Laikam piederi pie tiem, kurus redzot, gribās kaut ko rupju pateikt vai iesist.
Labāk sēdi mājās un nevazājies pa iestādēm un veikaliem.