www.sudzibas.lv VRKOKS Slikts serviss, produkta neatbilstība

VRKOKS - Slikts serviss, produkta neatbilstība

Jūlijā vidū Galdniecībā VR Koks bija veikts pasūtījums divas durvju vertnes ar kārbu, kopā ar montēšanu. Izpildes laiks bija 5 nedeļas. Septembra sakumā pie manis atbrāuca montetāji at manu pasūtījumu.
Durvju montažas beigās bija ieverots, abas durvju vertnes defekts (nekvalitatīva frēzēšana un krāsas noplīsums kas bija noslēpts un aizkrāsots ražosanā ar baltu korektoru) ir arī kārbas defekts (iespiedums zem krāsas).
Montaža bija izpildīta ne kvalitatīvi ( viens vertnes stūris nepiespiežas), līdz ar to durvis izskatas nesmuki un slikta trokšņu izolācija. Montaža līdz galām ne izpildīta (nav uzliktas durvju līstes) tāpēc ka vertnes ar kārbu nepieciešams demontēt un sutīt atpakaļ uz pārtaisīšanu.
Pie izvēles paradīti paraugi bija labas kvalitātes, bet uzlikto durvju kvalitāte slikta, kas neatbilst cenai. Par abām dirvīm tika samaksāts 500 eur.
Sūdziba par pakalpojumu kvalitāti bija aizsūtīta uz Watsapp firmas vadibai, ar pieliktam foto. Uz kontaktu firmas vadība neiet.
Nevienam ne iesaku šo firmu.

R