Volvo Truck Latvia SIA - krāpniecība

Šis uzņēmums nodarbojas ar naudas izkrāpšanu. Pirms remonta prasa priekšapmaksu, bet pēc remonta veikšanas izstāda mistisku rēķinu par neveiktajiem darbiem. Kad lūdz paskaidrot atrunājas, ka meistars kas darbus veicis nav darbā un nekādus paskaidrojumus nevarot sniegt. Neiesaku neviena veikt remontu šajā servisā, attieksme pret klientiem ļoti vienaldzīga.

J judzin 26.09.2012

Piekritu. Musu firma arī tur tereja naudu - tonnas, šobrid uztaisijam bedre un paši taisam visu paši. Sajūta tada ka mēs esam pirmie kuri kaut ko dara, Volvo Truck Latvia tikai rēķinus rakstija.

T Transports 27.09.2012

Ir bijusi vienkārši tāda pat situācija, beļģijā nobruka Voļva, action service nosūtīja mehāniķi no kaut kāda krūmu servisa, kas ar savu kompi neko palīdzēt nevarēja, parizsaukuma nosūca 800eur, pēc tam atbrauca evakuators, aizvilka 23km un vēlreiz nosūca 800eur abās reizēs + 19%VAT ..

D Dace Rostoka 02.10.2012

To: lifts, judzin un Transports

Sveicināti!
Volvo Truck Latvia vārdā izsaku pateicību par sniegtajiem komentāriem! Mēs vienmēr uzklausām un augstu novērtējam mūsu klientu viedokli par mūsu klientu apkalpošanas servisa līmeni, un, īpaši, kur nepieciešams to pilnveidot.

Lai precīzāk izprastu Jūsu gadījumu, lūgums to reģistrēt Volvo Truck Latvia atsauksmju sistēmā, norādot Jūsu kontaktinfomāciju un īsumā izklāstot lietas būtību: http://www.volvotrucks.com/TRUCKS/LATVIA-MARKET/LV-LV/ABOUTUS/CONTACTUS/PAGES/KLIENTU_ATSAUKSMJU_PRETENZIJU_FORMA.ASPX
Trīs līdz piecu dienu laikā mēs sniegsim atbildi uz Jūsu pieprasījumu.

Ar cieņu
Dace Rostoka
Volvo Truck Latvia, SIA
Mārketinga vadītāja

Inženieris 06.11.2012

Ar klientiem jārunā iepriekš, neviss jāuzklausa sūdzības.

H Harijs1 14.11.2012

Par VOLVO akction ir arī man kas sakāms. Vācijā saplisa karba. Piezvaniju uz atbalsta telefonu izstāstīju situāciju, pateicu ka ir nepieciešams evakuators. Atbalsta dienests teica, lai brauc uz VOLVO servisu un iemaksa garantijas naudu 800 eiro. Kad to izdarījam izrādījās ka īsti neesot laika pie mums braukt, jo esot vel 400 izsaukumi kurus vaig apkalpot. Pēc desmit stundām Latvijas VOLVO paziņoja, ka pie mašīnas esot bijis piebraucis busiņš, vins palīdzēt nevarot vajagot evakuatoru un atvest vel 800 eiro jo busiņa izbraukums 15 km maksā 650 eiro. Kad ar VOLVO pārstāvi mēģinājām runāt, ļoti mierīgi tika paziņots, ja kautkas nepatīk varot rakstīt sūdzību. Un vēl mēnesi nesam saņēmuši atlikušo naudu no garantijas summas.