www.sudzibas.lv VOAVA EVAK karsu izsniegsana

VOAVA - EVAK karsu izsniegsana

Visnotal ieveribas cienigs ir apkalposanas limenis (ja ta to vispar var nosaukt) Veselibas obligatas apdrosinasanas valsts agentura (VOAVA) Riga, Cesu iela 31, tresaja stava, kur tiek izsniegtas Eiropas veselības apdrošināšanas kartes – EVAK (European Health Insurance Card – EHIC). Kad devos uz so instituciju pirmo reizi lai pieteiktos kartei un biju nokluvusi lidz recepcijai, lai gan pirms manis rinda neviena nebija, nacas vismaz vairakas reizes noklepoties, lai pie letes sedosas damas (darbinieces) vismaz uz mani paskatitos! Loti acimredzami bija tas, ka neviena no abam i nevelejas likties ne zinis par mani un abas turpinaja ignoret. Tad nu pec laicinja, kad viena uz otru bija gaidijusas un nesagaidijusas, viena tomer nelaipna toni man uzbreca- ko es gribot!! Sis pirmas vizites turpinajuma neiedzilinasos, jo cik nelaipni, tas viss sakas, tik nelaipni ari nosledzas!

Vel ieveribas cienigaka bija mana otra apmeklejuma reize, kad pec vairakam nedelam devos pakal savai EVAK kartei - ieprieksejo divu darbiniecu vieta soreiz bija viena un kaa jau ierasts nepieversa man nekadu uzmanibu. Taa ka biju jau sadu atieksmi pieredzejusi, noklepojos un turpinaju gaidit.Tad peksni blondaa daama saka uz mani kliegt, kaut es pat nebiju paspejusi i varda pateikt!! Likas tik iztrauceta un sasutusi, it ka es no vinas prasitu ko TTTTTAAAADDDUU!!! Kad dama ar zobu sapem raksturigu sejas izteiksmi man izsniedza manu EVAK karti, vina turpinaja kaa pirms tam urbties datora ekrana un izlikties, ka manis tur nav. Taa kaa dama neteica ne ludzu, ne paldies ne ne uzredzesanos - neko- nosviezot man uz galda karti, tad turpinaju kadu bridi gaidit, vai man kur bus japarakstas vai ka citadi. Tad peksni atskaneja agresivs -VISS, VISS ES JUMS TEICU!, pec ka man bija jasaprot, ka mana klatbutne nu absoluti te nav velama.

Pateicos par laipno apkalposanu un ar sarugtinajumu devos ikdienas gaitas...

...tiesam skumji, ka sis agenturas darbinieki nav informeti ne par kadam pieklajibas formam un kur nu vel par sevis savaldisanu!! Lai gan ir sanacis apmeklet diezgan dazadas valsts institucijas, tomer ar SADU apkalposanu nebij sanacis saskarties (par laimi)...

M Miss 06.08.2008

Es gan nepiekrītu šai sūdzībai pilnīgi un galīgi... Man ļoti bieži nākas saskarties ar šo iestādi un sevišķi ar EVAK kartēm, jo strādāju skolā un bieži sanāk ceļot un arī apdrošināties! Nekad neesmu dzirdējusi vai arī pret sevi izjutusi šādu attieksmi no meiteņu puses, viņas vienmēr ir smaidīgas un jaukas un arī gatavas palīdzēt, ja tas nepieciešams... Laikam jau viss ir atkarīgs no paša nācēja, jācenšas arī pašiem būt laipnākiem, nevis nogrūst savu slikto garastāvokli uz valsts iestāžu darbiniekiem! Mēs paši Latvieši esam nīgri un ar tendenci piemest ogles lai ilgāk pakūp!

Esmu tikai pozitīvās atsauksmēs par šo iestādi!

A arlekino 13.08.2008

Nesaprotu kāpēc bija jāklepo! - var taču vienkārši pateikt: "Labdien. Sakiet, lūdzu..." un mierīgā veidā pievērst sev uzmanību.

N NuJauGan 18.08.2008

Tads tadu aizstav :D Ja sada attieksme no darbiniecu puses jums liekas pienemama - visu cienju, visu cienju!

A Anna 07.10.2008

Piekrītu, arī man ir nācies uz turieni doties...nu vai ziniet, labāk nemaz neiedziļināties, savādāk to visu atceroties baisi sametās. Tik tiešām ir tāda attieksme kā raksta Soketa, ja vēl ne drausmīgāka. Un par to "klepošanu", tas jau nebija domāts tieši. Fakts ir tas, ka ir atnācis klients, kurš ir cilvēcīgi jāapkalpo, proti, šīs iestādes darbiniekiem ir jāsniedz informācija par attiecīgo jautājumu klientam, jautājumu, kas attiecas uz šo VOAVA .

L ligitapriede 02.04.2009

evak karte

S saule99993 02.06.2014

sii drausmigaa iestaade ar lielu steigu ir jaalikvidee! vairs tur nekad savu kaju nespersu, pec taas pretiigaas attieksmes ko saneemu, kad biju taisit savu evak karti. nevis sociala iestade, bet kaut kads visatlautibas, pilnigakas nekompetences, degradaacijas, rupjibas kalngals .

J jajanene 31.08.2014

tas ir pizgec. nevis valsts iestade. ka var stradat tadas gnidas un apdaliitaas? nu ja, bet lv tak valdiba ari ZAGLI, CIRVJI, KIRZAKAS...

H hmunmk 31.08.2014

aizejiet apskatieties kada tur agenturas vaditaja . VAJPRAATS, SAUSMAS, citu vardu nav. nekad vel nebiju runajusi ar tik nekompetentu, un plus RUPJU valsts iestades vaditaju. pilnigs pohujs. vinja vnk, pasmeejaas, par to ka ienaacu vinjas kabinetaa, lai ieteiktu paarskatiit savu padoto inteligences, kultuuras, UZVEDIIBAS jautaajumu. so iestadi ar steigu JALIKVIDEE. un atlaist visas tas kunjas, kas tur straadaa, un NEKAD vairs nedot iespeeju straadaat jebkada valsts iestaadee.