Vitrum - Valoda

Labdien. Velos dalities ar savu sašutumu par to kadi darbinieki strada firmā vitrum. Esmu klients. Diemžēl sieviete kas mani apkalpo noliktavā ignatenkovas kundze galigi neprot latviešu valodu. Tas ir viens no punktiem kadel es raxtu šo sūdzību. Mes taču dzivojam latvija! Bet vienmer esmu bijis iecietigs... Vēl ir tāda lieta ka vinai muždien kad aizbraucu ir pīppauze. Vina nekad nepaliks lieku minūti. Vienkarši pasaka ka esot pīppauze un dodas projām. Arī vakarā ja sanāk atbraukt pēc pus pieciem vina saka ka strādā tikai lidz pieciem un tūlīt dosies mājās. Jābrauc nakamajā dienā! Vai tas ir normāli? Kā var tā izlaist darbiniekus! Tā ir visatļautība!

J Jānis 11.12.2010

piezvani firmas priekshnieciibai, un aatri izfiirees sho kundzi aaraa. Suudziibas internetaa tev nepaliidzees.

M m f 11.12.2010

JANI! TU ZINI PRIEKSHNIEKS JAU ARI NERUNAA LATVISKI

M Mamuts 11.12.2010

Apriebušies tie fašisti

T tere 11.12.2010

ne jau visi ta uzvedas
ir ari tadi kuri macas valodu un runa
ka sanak ta sanak
bet vienmer esmu par tiem kuri ciena valsti kura dzivo

N nelllllsa 11.12.2010

Nezinu jau gadiem esmu viņu kliente un sliktu neko nevaru teikt. Visu cieņu firmai un darbiniekiem.

H hugo 11.12.2010

Варбуут ей страадаат уз валстс валодас инспэкцию, тур тава критискаа домаашана тикс аугсти новеертеета.

C Caines 11.12.2010

Vai problēma ir takai valodas zināšanā? Nu par darba laiku...viņai ir sava taisnība, jo viņai ne viens nesamaksās par liekam stundam, ko viņa pavadīs darbā Jūsu vainas dēļ.

I Imants 11.12.2010

Hm, autoram arī ir problēma ar valodu rakstīšanas ziņā. Raksta "pokemonu" valodā nevis latviski...

H hanna 13.12.2010

Vai tad tas klients aizņem vairak laika kā pusstundu. Tā kundze noteikti norausies kādreiz

Z Zz 13.12.2010

Ja priekshnieks ir apmierinats ar savu stradnieku, vinam ir pofig runa vinsh lat . vai ne . No viena puses tas loti normali ... tomer, kas neruna--- tas ir vinas problemas --- pats sevi apzog !

I Inese 03.02.2011

Nē, tauta tai dāmai točno nav kaut kā mājās. Pa telefonu arī aplamāt māk!!!

K koļa 28.03.2011

jā ir tur tāda lieta. vislabāk zvanīt jurram baskakovam. viņš ir firmas īpašnieks

A Anete 16.04.2011

Ko Jus te aprunajat cilveku? Vinai tachu ir runas defekti baigie. Pazhelojushi labak butu.

S saperina 22.05.2012

Da, narod, 4to estj -to estj! Eta ne zhenscina, a gadjuka.Kak sotrudnik, dlja kolleg ona tozhe prosto poslednjaja tvarj.Vseh nenavidit, oret vse dni na prolet. Vozomnila sebja ofigiteljnoj na4aljnicej-benderovka 6epeljavaja!Esli ee postavitj k stene i datj kollegam v ruki po avtomatu, to ona stanet pohozha na setku. Hotj v narode i govorjat, 4to gorbatogo mogila ispravit, v ee slu4ae i mogila vrjad li pomozhet.Izbavj nas Gospodi ot nee!!

A Alexa 22.05.2012

Jusu prat ja cilveks neruna latviski ta ka latvietis, tad vinu var aplamat publiski? Kadas mulkibas !! Jusu iedomibas ka cilvekam jus jaapkalpo, kad veikala darbalaiks ir beidzies, liecina par jusu augstpratigo atteksme ne tikai pret krieviem, bet ari pret visiem.

L [email protected] 22.05.2012

ALEXA! TAS NAV VEIKALS!!!

A ANDRJU 03.05.2013

AK, VELS!!! NU GAN ŠINĪ KANTORĪ DARBINIEKI, SŪDZĪBU PA PILNAM

O Osyx 20.05.2013

:D O, Bozhe kosolapaja CACA.Na kablukah xoditj ne umeet, modnica xrenova! Staraja [slēpt]@j!!!Stuchit na vseh nachalstvu. Gruzchikov unizhaet, jazika gosudarstvennogo ne znaet!...ladno, ja tozhe ne ochenj xorosho znaju, no ja i ne lezu rabotatj s ljudmi, xotj i nervi u menja v porjadke...Sama ne protiv buhnutj na rabote so starichkom boravichkom

R ri4y 20.05.2013

Kas traucē izvēlēties citu sadarbības partneri? LR šajā darbības jomā ir daudz uzņēmumu no kuriem taču var izvēlēties?

G gailene 01.04.2014

Блин, это же моя соседка неодекватная:)))