www.sudzibas.lv Vitrum darbs un serviss

Vitrum - darbs un serviss

Es biju darbinieks vitrum kompanija un es esmu neapmierinats ar algu un ar to ka vini izsturas pret saviem stradniekiem. Vini daudz sola ,bet nekad to neiszpilda. Ja viniem bus problemas ar klientiem un objektiem,vainigi bus stradnieki un naudu nonems no aploksnem,ar to vini saka ka mes neko nepieradisim! Diem zel,serviss ar klientiem ir loti slikts...loti biezi vini saka ka 2nedelu laika vini uzstadis logus,bet nee,vini kave visu laiku uz menesiem. sledzot ligumu ar klientu,pirmkart vini skatas cik daudz naudas vini var pieprasit,viniem nav fiksetas cenas. Ja klient izskatas turigs,tad vini paaikstina cenu,vai ja vini negrib nemt objektu,tad vini paaugstina kosmisku cenu! Vini atlaujas pret stradniekiem iztureties rupji,nepieklajigi izteikties personiga rakstura un lieto rupjus vardus. Ja stradnieks ir neapmierinats ,vini piedava iet no darba prom un neuzklausa darbinieka viedokli. Ta pat vini izturas pret klientiem,labi klienti ir tie no kuriem var noplest vairak naudas un kuriem na pretenziju.

P

M Mary60 01.07.2013

Ja strādāji logos, tad varu iedomāties cik tas bija grūti! Kā vipār var strādāt ar V.Ignatenkovu, Viņš taču pats neko darīt negrib, tikai bļauj līdz putām no mutes. Muļķa tapa:)))

S snake 09.07.2013

Labi jau labi tev mūldēt. Pats esi otro reizi atnācis atpakaļ uz Vitrumu strādāt. Ko tad atnāci???

B Baskakovs Mu... 24.07.2016

Baskakovs personīgi sūta uz trim burtiem uz lūgumu samaksāt parādus. Pēc tam vienkarši parraksta uzņēmumu uz bomzi ar viesiem parādiem...