www.sudzibas.lv Vītoli - Kolka necilvecīga apkalpošana

Vītoli - Kolka - necilvecīga apkalpošana

vasarā biju aizbraukusi ar mīļoto uz Kolku, atpūsties un atzīmēt mūsu trīs gadu jubileju. visas vietas bija aizņemtas, bet mēs gribējam braukt tieši 24.07. Vītolos "laipna" namamāte piedavāja istabiņu 2. stāvā - svaigi izremontētu, bet ertības 1. stavā. padomājām un piekritam. kad atbraucām mūs mīļi sagaidīja un aizveda uz istabu, kur bija svaigi nolakota grīda un staigāt varēja tikai čībās (es pat mājās čības nevelku - nevaru ciest), lielajam logam nebija aizskaru un visā istabā bija tikai divas gultas, kuras stavēja istabas dažādos galos. solija atnest krēslu - lai mums ir vismāz kur nolikt mantas, bet mēs to tā arī nesagaidījām.
vakarā kad pēc romantiskās pastaigas parnācām uz nakts vietu, pate saimniece gulēja blakus musu istabiņai gaitenī, ertībām bija nerealā rinda, jo duša un wc atradās vienotā telpā un visi pēc jūras gribēja nomazgaties. pie loga aizskaru vietā nacās pielikt palagu (to mēs paņēmām no mājām lai varētu sauļotie pludmalē). vēlāk mēs izdomājām sabidīt kopā gultās, taču atceroties ka grīdas ir svaigi lakotas un attiecīgi viegli skrāpājāmas mēs gultu pacēlām, lai noliktu blakus otrai gultai.
šajā mirklī kāds nekaunīgi skaļi klauvēja pie mūsu durvim - tā bija saimniece, kura uzbļāva mums, ka mēs šita saskrapēsim grīdu. meiģinājam viņai paskaidrot, ka zinam visu situācīju un tāpēc hultu nevis bīdam, bet pārnesam. tad viņa sāka bļaut, ka liks mums maksād soda naudu no rīta un vēl nezin ko. mēs jau tā normali samaksājām par plikam gultam. visa noskaņa protams pazūda. bet tas vel nebija viss, kad mēs sākām nomierināties, nav ko darīt - samierinājāmies un meiģinājām aizmigt - viņa no gaiteņa izfdomāja pazvanīt pa skaipu kkadai radiniecei un protams bez austiņam, vēl kādas minutes mums nācās klausīties viņu sarunu, jo loģiski ka nekādas skaņu izolācījas tur nebija!!!!

tā bija šausmīgāka atpūta manā dzīvē un tas viss saimnieces attieksmes dēļ!!! uzmanieties, jo arī Jums viņa var sabojāt atvaļinājumu!!!

K

A [email protected] 03.02.2013

Nav jau gruti apsplaudit cilvekus, ja pasi neprotat uzvesties! Jums jau neviens tur ar varu nespieda palikt. Un kapec tad nepasutijat istabinu, kas butu jums ideala, savlaicigi? Nevarat gribet putna pienu par daziem latiem.