VITARESTA - Vergu darbs

Uzņēmums uzvar konkursos, nosakot nereāli zemas cenas. Vēlāk priekšnieki piespiež cilvēkus strādāt nenormāli grūtus darbus par "kapeikām". Brigadieri neklausās padotos, uzskata, ka inventārs nenodilst nekad. Akcionāri pastāvīgi norada uz to, ka maksā augstas algas! jebkurā brīdī var piezvanīt priekšniece Oksana un paziņot, ka pēc pamatu darba cilvēkam jābrauc darīt papildus darbs tikpat lielos apjomos un gandrīz bezmaksas. Var nedēļas laikā paziņot, ka mainas alga (samazinās).

A andrejs 20.07.2010

Inspekcijas darba laiks: darba dienās no plkst. 8:30 līdz 17:00
VDI pārvaldes vadība apmeklētājus pieņem pirmdienās no plkst. 16:00 līdz 18:00

Mājaslapa - www.vdi.lv

C cat 14.09.2010

VITARESTA ir Lietuvas uzņēmums. Algas tiešam viņiem ir zemas. Gandrīz visām uzkopšnas firmam ir zems algu līmenis. Grīdas mazgā ar veļas ziepēm un apmēram tādā garā. Visi konkursi par uzkopšanu ir tīrais fufelis, galvenais nokāst piķi. Reti kura firma tiešām izmanto profesionālo uzkopsanas ķīmiju (kas butu jādara). Un pasakiet, ka vēl nav tā. Objekti ir netīri, es nesaprotu kā pasūtītājs neprotestē.

L leo 28.09.2010

pilnigi piekritu ieprieks rakstitajam, ka vergu darbs.Nostradaju pats 2 nedelas ar kolegi un beigas sanak ka stradajam gandriz pa velti.Ligums ja to var ta nosaukt ka jau ligums bet dzive pavisam savadak saja firma notiekas.Personigi man ar kolegi ligums tika sastadits 13.09.2010 darbu ari sakam darit 13.09.Stradajam visos pieskirtajos objejtos ta lai klienti butu apmierinati, bet prieksniecibai veiktais darbs tika novertets ar 0.Kad sapratam kas si par boditi nolemam iesniegt atlugumu.Parakstot papirus algas aprekins un nodoklu gramatina netika uzreiz atgriezta un nauda netika uzreiz izmaksata.Personigiman tika pateikts sads teksts lai nerados seit vairak.Nakamaja diena devos atkal uz Vitarestas offisu papirus sakartoja un tad sakas pats jautrakais;gramatvediba nezinot cik dienas esam nostradajusi, lai aprekinatu cik izmaksat algu, kuru beigas nemaz si firma nenem vera.Sakot stradat brigadieris un "PRIEKSNIECE"teica lai pierakstam pasi kur esam stradajusi un menesa beigas nododam lapas ar veikto darbu sarakstu, ta ari tika darits.Noastradatas tika 2 nedelas saja firma, bet faktiski darbs bija tikai 10 dienas.Tagad sanemot papirus tika sarekinats tikai par 8 dienam.Tad vienkarsi sapratu ka konkreti tieku apkrapts jo nakti veiktais darbs tiek maksats savadakak.Kad devos prom jau dusmigs tik noteicu ka lai gaida viziti no VDI, tad pacelas skandals lai pieturot muti un tt.
Pati prieksniece cik nopratam ar galvu nedraudzejas tapat ka vinjas virs.Apejiet so firmu ar lielu likumu.

K Kaspars 28.09.2010

Labdien Latvija palikusie darba laudis!Velos Jums informet par firmu VITARESTA.Kadu laiku stradaju saja firma ka vergs ar merki nopelnit kadu latu, bet pec laika bija tikai rugta vilsanas.Stradaju diena un nakti gan telpa gan ara darbos neatkarigi no laika apstakliem.Objekti kuros tika veikti dari to darbu vaditaji bij apmierinati bet turpreti musu firmas prieksnieciba atbild ar"VISS IR SLIKTI" Tadat ar so tekstu nozime ir tada ka savu kapeiku nesanemsi vai senemsi niecigu!Kad si attieksme kluva neizturama nolemu uzrakstit atlugumu(ta ari izdariju)un sakas jautriba.Prieksniekam kuram janodod grafiks pazud uz dieni un itka necel telefonu tatad nav zinams kad vins paradisies.Paiet diena esmu neatlaidigs dodos uz ofisu ar skarbaku vardu sakas rosiba bet gramatvedes seja paradas neapmierinatiba un Direktore aiz sienas kautko klepo.Pec asakas vardu parmainas notiek rosiba un sak pildit visas formalitates kas saistitas ar darba uzteiksanu sarekina nostradatas dienas un naudinu bet mana seja paradas grumbas jo summa ir tik smiekliga un nostradatas dienas ari pazud!!!Tatad kur ir taisniba cinisimies pret sadam firmam kas nenem vere cilvektiesibas!

P priekšstrādnieks 14.02.2011

Ja jūs, draugi, darītu līdzīgus darbus Anglijā, tad jums jūsu piedzīvojum pie VITAREST liktos kā kūrortā pavadīts laiks. Atejas dabūtu šrubēt ar zobu birsti!