www.sudzibas.lv VITARESTA lĒTA DARBA SPĒKA IZMANTOŠANA UN MUĻĶOŠANA!!!!

VITARESTA - lĒTA DARBA SPĒKA IZMANTOŠANA UN MUĻĶOŠANA!!!!

Labdien!
Gribu jums darīt zināmu par kārtējo negodīgo darba devēju, lai nākamie tiešām neiekristu šajā negodības virpulī, jo cik sapratu, ka es neesmu bijusi viena no upuriem, arī pirms manis, kas ir strādājuši šinī firmā ir cietuši tāpat kā es, tikai ak vai tiešām nesaprotu, kāpēc līdz šim vēl klusē.
Ir tāda uzkopšanas firma-Sia"VITARESTA" un tiešām ļoti nepatīkama menedžere Vita Boberkova, kas pieņemot darbā kārtējo darbinieku, sākumā škiet viss ir normāli-cilvēks strādā, un strādā tiešām grūti un smagi pa 15 stundām ik pārdienas, aizbildinoties ar to, ka negribot pieņemt lieku darbinieku, saņem par padarīto darbu atalgojumu, bet kad tuvojas 3 mēnešu pārbaudes laika termiņa beigas, tad tik sākas nepamatotu ieganstu meklēšana-zvani uz telefonu ar bezmaz vai draudiem un šantāžas variantiem, ka firma vairs dotajā objektā nestrādāšot, sūta uz darba vietu it kā uz pārunām kaut kādus nepatīkamus cilvēkus ar slēptu vēsturi, bezzobiem it kā jaunās firmas pārstāvju vārdā, bet pameklējot internetā-tādas jaunās firmas nemaz neeksistē.Nu ļoti nepatīkami visu to izbaudīt un galu galā, ja tu nepiekrīti piedāvātajam variantam/kā var normāls cilvēks piekrist strādāt neeksistējošā firmā-turklāt ar cilvēkiem ar visai maldīgu un nepatīkamu ārējo izskatu/, tad sākas pēdējais ciešanu posms-kad tu pēc smagi nostrādāta darba laika mierīgi atpūties un gatavojies nākamās dienas darbam, zvana tā pati nepatīkamā menedžere un saka-jūs ziniet mums laikam jāšķiras būs, jo viņa esot it kā brīdinājusi..
Gribu vienkārši brīdināt, lai nākošais upuris atkal neuzķertos, jo tas noteikti atkārtosies, tā kā tas nav bijis pirmais gadījums./neticiet šai firmai, jo ilgāk par 3 mēnešiem jūs neviens neturēs/

Z

T ToZane 26.07.2011

Protams ka neturēs, jo rindā gaida nākamie upuri, kuriem algas nevajadzēs, bet gan lai tik ļauj pastrādāt.

A Anubis 18.12.2011

normals uzņēmums.

L liii 22.03.2012

Paldies par info! Mekleju otru darbinju, tiko uzgaju sludinajumu no shitaas firmas. Laikam shoreiz maciishos no sveshaam kljuudaam!

к картуш 24.04.2012

а мне нравится там работать, , дур дом как и в других уборочных компаниях нехуже и нелучьше, ну зато в биде еще неразу небросали

J Jolanta91 03.11.2020

Es esmu nepmierinata ka iejot veikala darbiniece no vitarestes ventspils maxsim celtnieku iela 17 kas stradaja 2 un 3 novembri braucot ar tiramo mašinu uzbrauca uz kajama no vinas mutes naca drausmigi necenzetie vardi ... Sieviete maza auguma ar baltiem isiem matiniem ludzu dariet kauko jo tadiem cilvekiem nau vietas publiska vieta jastrada