Vitamīns / Puls Nutrition OÜ, Reģ. nr: 14115356. - Slikts serviss

Vilšanās “Vitamīns” sporta uztura veikalos.
Vakar braucu uz Alfas Vitamīna veikalu, taču smaga vilšanās. Ieejot veikalā aiz letes atradās divi cilvēki, tacu nav ne jausmas kurš no šiem abiem bija konsultants. Apkalpoja ar pilnu muti ēdiena, mute netīra ar burgeru mērci. Īsti konsultēt nevēlējās. Pagriezos un izgaju no veikala. Saprotu visiem ir jāēd , bet vai tas tiešam ir jādara cilvēku priekšā. Nav pusdienas pārtaukums?Šodien atgriezos ar ceribu kad būs cits konsultants taču atkal - vilšanās. Kolēģi uzdāvināja dāvanu karti , nolēmu iztukšot to Vitamīns veikalā. Bet…. Nestrādā karšu sistēma. Pajautāju vai Akropoles veikalā viss darbojas - saņemu atbildi , kad jā! Aizbraucu uz Akropoli un nekas nestrādā. Bet Akropoles veikalā vismaz konsultants bija savos uzdevuma augstumos, pieklājīgs un patīkams cilvēks. Vairāk tādu darbinieku iekš Vitamīns kolektīva.

D

S Sliņķu advokāts 28.02.2024

Ja cilvēkam mute netīra vajag pateikt, lai notīra nevis balstīt savu interesi par preci uz to kā apkalpo. Kārtējā Kārena.