www.sudzibas.lv VitaCredit Krāpšana, bojājumi

Vita Credit - Krāpšana, bojājumi

Iegādājos automašīnu uz līzinga, jau pēc divām dienām konstatēju faktus, ka te radiators, vedu uz remontu, bija jāmaina vēl papildus detaļas motoram, viss bija kārtībā īsu brīdi un tagad mašīnai durvis vispār nevar aizvērt un nu jau vairs vispār nedarbojas, šaubos, ka ar šādu mašīnu varētu iziet skati iepriekšējā dienā pirms pārdošanas.

к Кара Осберн 12.12.2017

Un ko jūs darījāt ar to mašīnu? Vai ir iespēja atdot atpakaļ vai apmainīt pret citu?

D Dezertieris 15.12.2017

Tur vienīgi ir tava vaina saskatāma, jo līzinga kompānija nav vainīga pie tā, ka tu nemāki apskatīt savu izvēlēto automašīnu. Līzinga kompānija piešķir tev tikai finansējumu auto iegādei. Gribot, negribot tev jāatmaksā līzings kaut vai tev ar to auto ir problēmas. Kaut gan ir teiciens, "no kļūdām mācās" Nākamreiz lēnā garā apskati visu. Lai veicās.