www.sudzibas.lv VitaCredit negodīgu izspiedēju kantoris

Sia Vita Credit - negodīgu izspiedēju kantoris

Vita credit ir viens negodīgs kantoris.Ņēmu tur auto līzingā,jo cik palasīju tad šiem ir izdevīgas % likmes.Bet tad tik sākās....Sanāca mazliet iekavēt ikmēneša maksājumu dēļ draudzenes veselības problēmām.Gan es gan viņa pilnīgi lūdzāmies,lai neatņem auto jo auto ir vienīgais kas mums palīdz nopelnīt dienišķo maizīti :( Bet šiem jau vienalga bij.Atbrauca izsitēji un aizvilka prom.Lai gan pat tika sūtīti lūgumi lai mazliet uzgaida-ka neesam ļaunprātīgie nemaksātāji,bet tas veltīgi.Tik sūtīja uz mājām draudu vēstules.Jebkurš sevi cienošs aizdevējs dos savam klientam vienīgo iespēju laboties,bet nē šiem pa visām varītēm bij jāatņem.Tagad viņš stāv un pūst placī,bet mēs bez viņa vairs nevaram nopelnīt aldziņu:( Nu ko var gribēt no gados jauna miljonāra pāra,kam mūžam nesaprast mūs,zemākas kārtas,ļaudis.Bijām gatavi daudziem ieteikt šo kantori,bet paldies Dieviņam-nepaspējām.Ja ņemat caur šo kantori līzingu ATCERATIES to ka tiklīdz nesamaksāsiet kaut 1 maksājumu,gaidiet evakuatoru pie sava auto.Lai gan šiem mājaslapā rakstīts-JA JUMS RODAS GRŪTĪBAS AR MAKSĀJUMIEM SAZINIETIES AR MUMS.MĒS JUMS NOTEIKTI PALĪDZĒSIM.bla bla bla blaaaaaa

D delirious24 27.04.2015

Vita Credit palīdz ikvienam, jums tikai bija jāaziet un jāuzraksta iesniegums, ka gribat atlikt maksājumu, paskaidrot savu situāciju utt, viņi vienmēr iet pretī. Bet, protams, ja jūs nemaksājat līzingu 3 mēnešus pēc kārtas vai vairāk, brauks pakaļ mašīnai. Nav jāmelo, ka pēc mēneša brauc pakaļ mašīnai, tie ir meli un tikai... kāpēc visi cilvēki, ņemot kredītu, domā, ka visi ies viņiem pretī un ļaus nemaksāt naudu??? tādu kā jūs ir ļoti daudz, un katram iet pretī un ļaut nemaksāt kompānija nevar. Ņemot kredītu, līzingu, ir jādomā par to, vai spēsiet jūs to apmaksāt vai nē.
Man nekādu problēmu nebija ar šo firmu, maksāju katru mēnesi bez aizkavēšanos, un paldies viņiem, ka izvēra acis uz daudzām lietām kā neoficiāli ienākumi un nedaudz sabojātu kredītvēsturi. Kurā vietā vēl aizvērs uz to visu acis? nevienā.
Un par miljonāru pārīti nav vērts runāt, tas arī ir smags darbs izveidot savu karjeru, atvērt biznesu un prast to nepazaudēt. Diemžēl ne visi to saprot, ne visi prot izveidot savu karjeru un pelnīt labu naudu, ir vajadzīgas smadzenes.

J Jurģis77 17.01.2017

Gadījumā neesi no Vitacredit kantora? Cik zinu atsauksmes vispār ir bēdīgas, apkrapj klientu kā var, ja godīgi es šo blēzu kantori aizklapētu ciet. Diez vai šie biezie biznesmeņi maksā valstij nodokļus.

V Valerija1983 29.05.2015

Glupo zhalovatsja na kompaniju, za to, chto ona poprosila Vas vipolnitj svoi objazateljstva! Oni zhe pered Vami svoi objazateljstva vipolnili spolna!

Nikogda ne ponimala takogo ponjatija - "U nas net deneg platitj, podozhdite!"... s chego vdrug firma kotoraja Vam dala v dolg denjgi dolzhna zhdatj!? Kogda vam nuzhni bili denjgi Vi zhe xoteli ix "zdesj i seichas", a ne cherez tri mesjaca naprimer!
I esli vam prisilali pisjma s preduprezhdeniem Vi mogli takzhe priexatj i napisatj zajavlenie s prosjboi o otsrochke, a ne zvonitj (po telefonu takie voporsi nigde ne reshajustja), vsjo dolzhno bitj oformleno, eto zhe denezhnij vopros, a ne melochi!
Nechego iskatj svoemu bezdeistviju opravdanie!

Kogda ja pokupala mashinu cherez Vita Credit, vsjo tam bilo oformlenno ochenj bistro i xorosho! Vsje riski i uslovija dogovora pojasnili! I sotrudniki vsegda bili oochenj otzivchivi i s ponimaniem otnosilisj k probleme esli takaja voznikala. Prosto esli u Vas problema, to ne stoit zhdatj, chto za Vas ejo budut reshatj, nado i samim "podvigatsja"!

I voobshe, kak tam bilo - "Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu."

E Edzuminatirs 21.07.2015

Cilveki milie nenemiet kreditu saja iestade, tur nestrada cilveki, bet gan dzivnieki. Procenti ir tadi ja nem uz 3 tukstosi uz 5 gadi, tad jadod ir 6.5 tukstosi.
Kad nem kreditu vini stasta kad vis ir loti jauki un kreditu var atrak atmaksat un tad jus neparmaksaasiet procentu utt., bet kad nonac pie maksaasanas tad uzliek vel visadus papildus maksajumus (tas ir pipec).
Cilveki saka kad isiteji braucot, ja naudu ar masinu neadod kad vini to pieprasa. Es personigi gribetu tos isitejus sagaidiit, jo es ar viniem varetu dariit ko gribu (devil) . Ja pie jums kadreiz atbrauc kaut kadi isiteji tad darat sekojosas lietas saujiet, duriet, sities, kozat utt. jo vini neko nevares verst pret jums. Bet nu labi novirzijos no temas.

Vita kredit darbinieki neko nezin, ja tu viniem ko pajautavini skrien pie prieksnieka unjautavinam, bet tev pie telefonajagaida 15 min.
LIIGUMS KAS DODAS UZ ROKAM AIZNEMEJAM IR DERIGS TIKAIDIVAS NEDELAS :D Pats biju soka kad ieraudziju to, ja nemat kreditu sajasuda iestadee tad parliecinieties/izlasiet divreiz liigumu.

Un varat versties pa pateretaja tiesibampar viniem, laiks vinus nolikt pie vietas.

AAA un ja krievu valodu nemakat tad labaknenemiet tur kreditu, jo prieksnieki tur ar drausmigu krievu akcentu runa latviski taa kad naprast neko nevar.

B Baiba Brehmane 29.09.2018

riktigs maitu bars,tiesi tada pati situacija ir man centos ar viniem vienoties bet siem vienalga...