www.sudzibas.lv visi Labāka dzīve

visi - Labāka dzīve

Sveicināti.
Šī nebūs sūdzība bet informācija. Ja jums ir ko teikt par ārstu kļūdām vai nepareizi uzstādītām diagnozēm vai arī Jums šķiet, ka ārsts ir paņēmis par savu darbu ļoooooti lielu atlīdzību kuru nespēj izskaidrot un Jums ir lietiskie pierādījumi(čeki, līgumi u.t.t.). Ieejiet mājas lapā www.pacientuombuds.lv vai rakstiet [slēpt]@pacientuombuds.lv Esmu bijusi Ombudā.
Pacientu Ombuds ir sabiedrība labākai kvalitātei. Jo vairāk mēs runāsim par netaisnību, jo labāk mēs dzīvosim. Lai mums visiem labāka dzīve :)

š Šoks 09.05.2011

Es arī biju Ombudā. Patreiz tiek gatavoti dokumenti Veselības inspekcijai. Esmu pārliecināta, ka mēs dzīvosim labāk un kvalitatīvāk, ja tik paši neklusēsim.

š Šoks 10.05.2011

Brīnos, Antišoks kā tu vēl esi šeit:) Lai tev laba veselība;) un lai tev nav jāgriežas pie ārstiem.