www.sudzibas.lv Visa Vērte Nekopetents Advokats - Rolands Bortaščenoks

Visa Vērte - Nekopetents Advokats - Rolands Bortaščenoks

Rolands Bortaščenoks - Nekopetents Advokats - uzmanīgi !
"Visa Vērte", zvērinātu advokātu birojs
E.Smilga 26, Riga, LV-1002

A alex 20.06.2011

Konkrētāk, var?

I Inese 06.10.2011

Varu teikt tikai labu par šo advokātu - vinnējis tiesas'prāvas gan krim. lietās, gan laulību šķiršanas lietās, palīdzējis man pazīstamiem cilvēkiem. vienmēr lojāla pieeja un var vienoties par cenu.

I Inga Lauce 31.10.2011

Ļoti bezatbildīgs apgalvojums bez jebkāda pamatojuma. Tāda ķēzīšanās diemžēl paliek atmiņā, un daudzi vispār neiedziļinās, vai ir pierādījumi. Ceru, ka man komentārs kā pēdējais paliks virspusē-R.Bortaščonoks ir kompetents un korekts jurists, ar lielisku stāju un labām manierēm. Kad izvēlaties juristu savu tiesību aizstāvēšanai tiesā, ņemiet vērā, ka visām šīm īpašībām ir vienlīdz svarīga nozīme, lai panāktu vēlamo rezultātu, protams, ja to objektīvi ir iespējams izdarīt. Roland, man ļoti žēl, ka kāds vazā Tavu vārdu. Kolēģe

J Jānis 16.11.2011

Nevaru piekrist. Manā lietā palīdzēja un par adekvātu cenu.

W wolf 18.05.2012

Rolands Bortaščenoks.Мне его посоветовали как грамотного и честного адвоката.Мне нужна была помощь в написании заявления в прокуратуру на одного махинатора.После разговора с ним, я уплатил ему 25 лат, и он пообещал, что в течении пару дней всё будет готово.Однако, вскоре начались странности, то у него голова болит, то большая занятость, то телефон не отвечает.Короче прошёл месяц, и после этого он заявляет, что не сможет мне помочь, так как у него очень много дел и вернул мне мои документы, при этом забыв вернуть мне деньги.Если один человек взял у другого деньги за работу, а работу не сделал и не вернул деньги, то он является мошенником или попросту ВОРОМ.А как говорил капитан Жеглов, вор должен сидеть в тюрьме.Я понимаю, что за это его не посадят, но все должны знать, что к такому адвокату обращаться не следует.