Virtuves Mēbeles - Krāpšana

Ja jums jāpasūta virtuves mēbeles, tad nezvaniet pēc sludinājuma pa t.26176224. Tas ir firmas SIA J.L. Global Union direktora Raivja Porieša telefona numurs. Tālāk jau ar klientu līgumu noslēdz Armands Freibergs, ar kuru labāk nesaistīties/melis un krāpnieks. Viņš paņem 50% no līgumā noslēgtās summas, tad pazūd, atslēdz telefonu vai neatbild uz zvaniem. Manā gadījumā bija tā: pusi samaksāju, uztaisīja ātri, bet bieži atkārtoja, ka man jāaizbrauc uz ražotni, jāredz, ka mans pasūtījums ir izpildīts un jāsamaksā 40% (to nekādā gadījumā nedrīkst darīt), pārējie 10% pēc uzstādīšanas. Es neaizbraucu viņi atveda un sāka uzstādīt. Salika kopā vairāk nekā pusi, man patika. Tad atbrauca firmas direktors Porietis un paņēma naudu. Protams, es biju pārliecināta, ka tajā pašā dienā arī pabeigs un samaksāju 10% par uzstādīšanu. Tad arī viss sākās: durvis nebija pareizas, skapītis nepareizi izmērīts, rokturi arī nepareizi pielikti un vēl daudz dažādu sīkumu, kuri nebija atvesti. Un tad viņi pazuda, jo nauda jau bija saņemta. Zvanīju, no sākuma bija solījumi no nedēļas uz nedēļu, tad bija neatbildētie zvani, tad atslēgts telefons un vēl A. Freibergs uzdrošinājās pacelt balsi. Par cik uz līguma bija firmas zīmogs, kuru viņš nelabprāt liek, jo bez tā krāpniekam ir drošāk (viņu taču neviens nevarēs atrast), es aizbraucu pie Porieša uz ofisu. Arī direktors man ilgi pūderēja smadzenes (ne sliktāk par Freibergu). Vairāk arī nekas nenotika. Tā Porietis baroja ar solījumiem un meliem 4 nedēļas. Vienkārši krāpnieku firma! Tikai tad, kad iesaistīju juridiski personu, pārtaisītos skapīšus atveda, bet atkal pietrūka detaļas un citu sīkumu. Tad es sapratu, kad viņi pazudīs. Zvanīju, atkal tikai solīts, melots un arī netika taupīti man veltīti rupji vārdi. Šobrīd Freibergam ir atslēgts telefons, bet tiem, kas viņu meklē, es varu pateikt firmas adresi, kurā viņš ''darbojas'' un auto numuru ar kuru viņš pārvietojas.

Ofisa adrese :
Graudu 68/korp. A 314 (Augstskolaa Turības telpās)
Direktors Porietis, tel.26176224
Freibergs pārvietojas ar zilu, nelielu Hyndai markas auto nr. FJ 9989

P.S.Freibergs - tas pats krāpnieks no Ventspils, bet braši šiverē pa Rīgu. Viņam ir 32 gadi. Iespējams viņš var slēpties arī aiz citu firmu nosaukumiem. Esiet uzmanīgi un vērīgi!

A A.K 16.10.2008

Pilnīgi piekrītu, nevienam neiesaistīties darījumos ar A. Freibergu . Viņš ir krāpnieks un blēdis. Mums arī sanāca kas līdzīgs, pie līguma slēgšanas iemaksājām 50% no virtuves iekārtas summas, bet pretī pat nesaņēmām vienu skrūvi. Arī tāpat solīja, solīja no nedēļas uz nedēļu un tā līdz šim nekā. Tā kā patiešām esiet uzmanīgi, kā arī labāk neiesaistaties ar viņa domu biedru Porieti. Apvārdos...

V vārds mainīts 16.10.2008

Šie krāpnieki gatavo ne tikai virtuves iekārtas, bet arī pārējās mēbeles. Sludinājumos jau viņi raksta ļoti skaisti. Esiet piesardzīgi!

A A.P. 10.11.2008

Nu ir jau ir, nesmuki sanācis, bet kam tagad viegli. Tikai nesaprotu kā Raivis Porietis var būt dradzes "Jaunā Paudze" mācītājs. Kā viņš var iet un runāt par Dievu ar tīru sirdsapziņu????

R Roste 04.12.2008

Piekrītu. Abi šeit minētie "mēbeļnieki" ir krāpnieki. Kad nauda ir dabūta, pazūd, atslēdz telefonus. Ofisā viņi arī vairs nav atrodami, durvis ir ciet! Man arī virtuvi līdz galam nepabeidza, šķībi, greizi uzlika, nav visu detaļu. Viņi ir diletanti.Jautājums- kur viņus varētu iesūdzēt? Līgums ir ar Freibergu, bet bez zīmoga.

A A.K 06.12.2008

Jāiet uz policiju!!!

E es 18.12.2008

Paskaties www.virtuves.lv

A Andris 29.12.2008

Jā ar tiem blēžiem labāk nesaistīties! Es esmu no Valmieras, un man arī ir iemaksāta 50% no virtuves summas, un jau ir pagajis tieši pusgads un man virtuves kā nav tā nav! tagad es sūdzēšu tiesā viņus abus divus! Jo tā tās lietas nedarās! Man tiešām žēl ka Latvijā uzdarbojās šādi krapnieki! Žēl tos cilvēkus kuri ir uzķērušies uz šitiem meliem (es tajā skaitā)...

I inguss 10.01.2009

Jā es ar esmu viens no vinja upuriem, iemaksaaju 800LS un nu jau no Augusta nav ne virtuves ne naudas!!!

A Andris 20.01.2009

Cilvēki! Ko jūs raudat es nesaprotu? Jūs sakat ka jums uz līguma nav firmas zīmoga? Kāda starpība ir vai nav tas zīmogs? Es tagad bez visāda zīmoga lieku šito visu lietu policijā! Un vispār tā ir naudas izspiešana un krāpšana lielos apmēros! Un lieta obligāti nonaks tiesā! Tākā ļaudis nebaidieties iet uz policiju un pieprasīt savu naudu atpakaļ un kopensaciju! Vienigais lai jums jurists palīdz uzraxtīt pieteikumu policijai! Ja jūs sēdēsiet mājās rokas klēpī salikuši, protams ka jūs savu naudu nedabūsiet atpakaļ!!! Vēlu veiksmi!!!

S sarma 27.01.2009

Visiem, kuriem ir bijušas nepatīkamas darīšanas ar SIA J.L. Global Union lūdzam pazvanīt uz VP RRP Baložu iecirkni par telefonu 67917342 ekonomisko noziegumu izmeklēšanas izmeklētāju un vienoties par iesniegumu iesniegšanu vai par liecību sniegšanu .

B Bite 19.02.2009

Ārprāc! Ja Jums tiešām ir bijušas nepatikšanas ar viņiem, ziņojiet. Es arī tādu murgu piedzīvoju pirmo reizi! Kā Freibergs un Porietis kliedza, ka es paliku pilnīgi kā ar mēsliem aplieta. Un sēž Draugos.lv kā nekas nebūtu bijis. Lūdzu, cīnīsimies pret TĀDIEM!!!

L Labdaris 09.04.2009

Info par R.Porieti
tagad vinjs ir sazvanams pa tel 29568256
dzivo Ziepniekalna, Ozolciema 32/4 dzivoklis no 32-78 taja kapnju telpa.

Lai veicas meklejumos :)

B Bite 17.04.2009

Meklē apkrāptos
Policija izmeklē iespējamu krāpšanu, ko izdarījis kāds vīrietis, uzdodoties par Armandu Freibergu. Viņš pieņēmis pasūtījumus mēbeļu izgatavošanai un piegādei, prasot avansu. Vīrietis neslēdzot līgumus, tikai izrakstot kvītis par saņemto naudu, telefoniski solot, ka viss būs kārtībā, vēlāk izvairoties un mēbeles tā arī nepiegādājot. Policijas rīcībā ir informācija par trim gadījumiem Kuldīgā un citur rajonā. Visi, kuri nonākuši līdzīgā situācijā, lūgti ziņot Kuldīgas ekonomikas policijai pa tālruņiem 33-74419 vai 33-74410

V Vladis 06.05.2009

Jā, viņi abi ir krāpnieki.Jau pagājis gads, bet virtuves iekārta līdz galam nav pabeigta un palikuši parādā 100Ls.Un ir nomainījuši telefonu numurus.Ja kāds zin par viņiem kādu informāciju tad zvniet uz numuru 29645369vai e-pasts, [slēpt]@inbox.lv. Vladis.

R RaivisPorietis 09.05.2009

Ja kādam ir kas sakāms vai pretenzijas pret mani personīgi, lūdzu zvanīt vai rakstīt.
t. 29568256
e.pasts: [slēpt]@gmail.com

Raivis Porietis

H ha 20.06.2009

Eņģelis ar spārniem

A Artūrs 09.10.2010

Raivis ir tiešām jaunajā paaudzē.

P pesimiste 10.10.2012

Cik es zinu, tad pašlaik Porietis nodarbojas kokapstrādes biznesā.

L labvēle 26.01.2013

Ja Jums ir kādas sūdzības pret Armandu Freibergu tagadējā dzīves vieta
Sigūldas iela 23-40
Ventspils
LV-3602
Armanda tel.nr. 22115818

labvēle!!!

O oxys 13.03.2013

Porieti ozolciema ielā vairs varat nemeklēt, banka atņēma viņam šo dzīvokli, jauno adresi nezinu