ņ Ņina 06.03.2008

Aleksējs Murāns - ни в коем случае не связывайтесь с этим человеком!!!

A Agate 26.06.2008

Nekādā gadījumā nepasūtiet mēbeles pie Alekseja Murāna, viņš paņems no Jums avansu un pazūdīs, uz telefona zvaniem viņš neatbildēs un t.t.. Pat noslēdzot ar viņu līgumu - tas Jums nepalīdzēs un Jūs paliksiet bez mēbelēm un bez naudas.

I Igors 26.06.2008

Kā tas vispār ir iespējams, ja ir līgums?...Es pats izgatavoju virtuves iekārtas, māju nosaukumi iegrieztie kokā...un pēdējā laikā man klienti pat līgumus neņem par pilnu...jo neviens netiek pievilts, kā nesaprot tik vienkāršas lietas, ja tiek piekrāpts klients, notiek ķēdes reakcija, vienā tienā attopies ka nav darba, nav klienta un esi mēslos !Dīvaina attieksme :(((

A Agate 26.06.2008

Tur un ir tā lieta, ka viņš ir īsts krāpnieks. Pēc LR likumdošanas ir ļoti grūti pierādīt, ka kāds tevi krāpj, tāpēc viņš jau divus gadus nodarbojās ar tādiem nedarbiem Rīgā. Ir uzsākta krimināllieta, bet viņš joprojām slēdz līgumus un mierīgi staigā brīvībā.

O Olga 09.06.2010

Pasutiet virtuvi HACKER!!! vacu virtuves ar lloti labu kvalitati

S sal sal sal 20.05.2016

ukuiuiuii