K KristapsPelsis 11.03.2010

Sīkais. Lohs ir tas, kuru apcākarē un kurš nedomā līdzi!

R Rihards 11.03.2010

Kristaps Pelsis
tu esi krāpnieks!!!

J jānis 16.03.2010

Kristaps Pelsis izkrāpa 300Ls 19.novembrī 2009.g.un virtuves mēbeles kā nav tā nav, jo viņš netaisa virtuves mēbeles bet nodarbojas ar krāpšanu!Ir iesniegts policijā pieteikums par viņa krāpnieciskajām darbībām lai ierosinātu kriminālprocesu.Lūdzu visus kurus ir apkrāpis šis necilvēks atsaukties lai apvienotu prasību un sauktu viņu pie kriminālatbildības.Tāpat ir vienošanās ar TV raidījumu ''Bez tabu'' par sižeta veidošanu par viņa krāpnieciskajām darbībām un arī ir aizsūtīts pieprasījums uz VID, lai pārbauda vai viņš neveic arī nelikumigu uzņēmējdarbību un vai ir nomaksāti nodokļi.Lūdzu visus apkrāptos atsaukties uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv.Savācot visus materiālus ir jāievieto raksts arī Ogres novada laikrakstā lai cilvēki zina un neiekrīt!

M Mg 16.03.2010

Es, starp citu zinu, kur viņa darbnīca Ogres rajonā. Jābrauc no Glāzšķūņa uz lēdmani. Līdzko pabrauc garām Lobes krogam un pārbrauc pāri Lobes upītei, pa labi redzami plati vārti, ja nemaldos no vertikāliem stieņiem, dziļumā māja, aiz tās pie pašas upes šķūņveidīga darbnīca. Mājas saucās Saules.

J jānis 20.03.2010

Visus kas te ienāk un kurus ir piekrāpis krāpnieks kristaps pelsis lūdzu paziņot savas izkrāptās naudas summas un sazināties ar mani e- [slēpt]@inbox.lv lai apvienotu kriminālprocesu policijā.Domāju ka šoreiz viņš neizspruks sveikā bet sēdēs cietumā. m.29195166

M mg 22.03.2010

Vajag iepriekšējo ziņu ielikt pie visām sūdzībām par Pelsi, jo ne vienmēr internets šo komentāru uzrāda.

E edite kempele 17.12.2010

Arii es esmu apkraapta.Tiesi taads pats scenaarijs.Gada laikaa izspiedu gan ar labu gan ar draudiem virtuves meebeles(ne jau taadas kaa bija projekteetas).vel bija pasuutiitas-kumode un iebuuveets skapis.Notaa nav ne veests.Pieprasiju atmaksaat pirmo iemaksas naudu.To vins apsoliija bet nu ir pazudis uz tel.zvaniem neatbild.Paziistu vinja teevu-tas ir cilveeks ar vaardu un man paliidzeeja.Bet par Kristapu juus veel dzirdeesiet.Ar cienju un liidzjuutiibu pret visiem apkraaptajiem.Edite.

S svesais 28.12.2010

es pelsi paziistu loti labi ja kaadaam baigaa gribeesana varu jums nodot kur atrodas vinjs biezi ;)

M Mg 06.01.2011

Sveshajam. Ja tiešām ko zini, nosūti info uz epastu [slēpt]@inbox.lv. Vēlams ari viņa telefons, vai paziņu telefons.

G Gints 18.03.2011

Lohu sarunas, varbūt vajadzēja padomāt pirms tam nevis tagad ņemties? Paši jau nu esat vainīgi un ja pats Kristaps nav lohs tad ar krimuku nekas nesanāks, aitām aitu liktenis, gan jau Jūs nocirps kāds cits, tāda nu ir tā dzīve.

V Vitauts 31.03.2011

tādus mazus žurkulēnus agri vai vēlu noliek pie vietas, drīz vien nāksies šim kadram stāties likuma priekšā