virtuves iekārta - litotas preces

Labdien, vispār par to veikalu es sajūsmā neesu, er arī tur biju marta mēnesi, gribēju nopirkt virtuves iekārtu, galvenais sazvanījāmies, apstāstīja par vietuves iekartu kādā stāvokli, jo mājas lapa bildēs nevar jau neko īpaši redzēt, apstāstīja nu tad mēs riskējām braukt, bet es esmu no Lagales, tad iedomājaties kads gabals man jābrauc, par busu jāmaksā par ceļu arī, aizbraucām, bet no tās virtuves iekārtas tikai nosaukums, es viņu par velti neņemtu, viņu ka izjauktu vairs nesaliktu vienīgais malkā, pārdevēji nu es nezinu vai viņus var nosaukt par pārdevējiem, viņi pat nepievērsa uzmanību, ka mēs vispār kautko skatamies, tā arī mēs palikām ar garu degunu, jo tā mēs arī nenopirkām, jo tādu naudu atdot par tadiem mēsliem nav vērts, bet pa telefonu paklausoties ta iekārta bij ideāla un bildēs izskatījās tā neko, tā arī mes atbraucām tukša, es kā dzirdu vārdu "TALSU DAINAS''man šermuļi pārskrien, tur labāk neiepirkties NEIESAKU.

C como 28.04.2011

Litotas preces... īsti labi nesapratu-tādas, kuras uz LTL pārcenotas, vai kā?