www.sudzibas.lv VIRŠI-A Slikts serviss

Virši-A - Slikts serviss

Vēlos izteikt sūdzību par viršos strādājošo Sarmīti, kuras attieksme ir nepatīkama. Vienmēr dodoties uz viršiem dodos ar cerību, ka nebūs Sarmītes maiņa. Manuprāt, attieksme nav pieņemama, un vadībai vajadzētu pievērst uzmanību šai personai, jo neesmu vienīgais kuram ir pretenzijas pret viņu. P. S jau kuro reizi manam ēdienam tiek sajauktas mērcītes, tā itkai viņai būtu zobs pret mani. Kad pasaku, ka mērci liet trauciņā nevis pa virsu kartupeļiem, seja tiek pārgriezta.

21.10.2021

J

G Gulbenietis 21.10.2021

Tu, Sarmīte, vari uzrakstīs DUS adresi? Sarmītei vajag piedāvāt savu lidl banānu, tad būs ok :).

M mairita zaļā 18.06.2022

Virši-A Sarkandaugavā, Tvaika ielā pārdevējas uzvedība bija nelaipna un nepieklāīga. Izskatījās ka pārdevēja ir alkohola reibumā. Nekad vairs neiegriezīšos tur.