www.sudzibas.lv VIRŠI-A Slikts serviss

AtrisinātaVirši-A - Slikts serviss

Sestdien 07.06.2020, plkst 19: 30 bijām uzpildes stacijā Brocēnos kopā ar ģimeni. Degvielu stacija bija nekārtībā, tualetes netīras, kafijas galds netīrs, ilgi bija jāgaida ēdiens kad uztaisa, Rindā ilgi jāstāv, lai samaksātu par degvielu un ēdienu. Ēdienu bija jāgaida apmēram vairāk ka pus stunda. Mūsu uzskaitījumā tas nebija forši ka tik ilgi jāgaida, un kad tik netīrs bija. Turklāt tā ir degvielas stacija.

09.06.2020

Sūdzība veiksmīgi atrisināta janis.janis61 15.06.2020

Pa ātru sadusmojāmies, un nenovērtējām ka brīvdienās strādā viens cilvēks . Tāpēc gribam, lai šī sūdzība tiek aizmirsta un paliek kā atrisināta.

Vagons Komā 09.06.2020

Sūdvagons ir mītisks pusdievs, kas ir vilciens ar dzelkšńiem un ja viņu attēlo viss sāk smirdēt un rēgoties sēnes. Es viņu pielūdzu un gaidu, bet tâ arī nesegaidīju. Kļīst leģendas, la viņš cilvēkus par sënēm părvērš. Bet viņš mani piekāsa. Jau nedēļu sēžu stacijā un vilciena kā nav tā nav.