Virši-A - pārdevēja

Es nesaprotu Virši-A darba devēju viedokli,kādam jābūt lojālam darbiniekam. Iestājoties darbā, darbiniekam jābūt akurātam, smaidīgam, laipnam, izpalīdzīgam, strādīgam u.c.
Līdz šim Tukumā Viršos nebiju bieži iegriezusies, tādēļ jauno dāmu neatpazinu, bet uz ielām biju ievērojusi sudraboto Opelīti, kur pie stūres sēž jauna meitene ar cigareti rokās un agresīvi braukādama. Kā vēlāk izrādījās, meitenei esot pazīstama Tukuma policijas darbinieki, tādēļ pārkāpt braukšanas noteikumus viņa nekad nebaidās.
Nu lūk, bet, ak Dievs! Iegriežoties Virši-a konstatēju, ka pārdevēja ir sudrabotā Opeļa īpašniece. Šausmīgi ir tas, ka ar klientiem sasveicinās auksti un noraidoši un blakus ir draugi, kuri iebraukuši parunāt -gaida, kamēr klients izies laukā. Tikmēr gan no šiem draugiem, gan no īpaši pārdevējas puses laukā nāk negatīvisms, lai es kā pircējs pasteidzos, jo viņiem ir saruna.
Bet tas nav viss. Aizbraucot mājās vēlējos portālā draugiem.lv aplūkot kaprīzo meiteni,bet ak vai, nakts vidū, kad cilvēkam ir jābūt darbā,kur es tikko biju-viņš sēž internetā!!!! (kā vēlāk noskaidroju no darba devēja datora,pie kura piekļuve ir aizliegta)

Tad man rodas jautājums,cik lojāla ir Virši-A darbinieki un darba devēji,kad ļauj strādāt šādiem cilvēkiem darbā, bet tiklīdz darbu vēlas kārtīgi cilvēki-viņus noraida...? Vai tiešām meitenes paver kājas gan darba devējiem,lai tiktu pie laba darba, gan policistiem,lai viņas nesodītu????

Likumsargs 03.10.2012

Cienījamā!
Lai publicētu šādu sūdzību ir vajadzīgi fakti ar visiem pierādījumiem. Citādi var pašai nesmukums sanākt, ja aprakstītais cilvēks, ja vēl tas neatbilst patiesībai, izdomās griezties tiesā!

Tāpēc atgādinu: pirms publicēt šāda satura sūdzības-apdomājiet vai varēsiet pierādīt. Tās tā visādam gadījumam! Gan jau kādreiz atradīsies kāds, kurš griezīsies kur vajag un tad nesmukums var būt!

M magone123 04.10.2012

Šis ir sūdzību portāls, un nekādi personas dati netika nesaukti, tādēļ neko neviens nevar iesūdzēt, jo nekādi lamuvārdi pat netika izmantoti.

M mainmenumain 06.10.2012

Cik tālu cilvēks var būt degradējies, lai rakstītu šādu sūdzību. Tik garlaiciigi dziivot tev?

C citrons 07.03.2013

Sveika Santa.

Tev laikam tik ļoti žēl, ka viņa nocēla Tev to policistu, ka šitā tagad mēģini viņai atriebties. Ar Viršiem tam nav nekāda sakarā. Kājas var plest kam tik grib.

Kau gan, tagad Virši var Tevi iesūdzēt par neslavas celšanu. Atpirkties varēsi tikai palešot kājas :D