www.sudzibas.lv VIRŠI-A nekvalitatīva degviela

Virši-A - nekvalitatīva degviela

Uzpildīju 13.01.18 degvielu Pērnavas ielā 78. Mašīnu nevarēja piestartēt. Knapi knapi izdevās. Man vecs pasātiņš, kas nav diez ko izvēlīgs uz degvielu, bet šī bija briesmīga degviela. Knapi aizvilku līdz NESTE, uzpildījos un mašīna atdzīvojās, kā jauna. NEKAD vairs nepildīšu degvielu a/s Virši-A

C critical thinker 28.01.2018

un ka mizai pēdējie kilometri - tā tak nevar būt, vai ne?

C critical thinker 28.01.2018

un vispār stāstiņš ir tik sadomāts, ka vairāk nevar. Nestes degviela brīnumainā kārtā nodzēsa iepriekšējo degvielu?

H hehe 29.01.2018

Ir , ir tas benzīns tur nekāds, pašam sanācies būt Latgalē un blakus tik virši a, uzpildījos uz kādi 10 litri, lai pietiek braucienam, labi ka bāka nebija galīgi tukša nedaudz atšķaidījās tās oktānskaitļa piedevas, bet vienalga mašina negāja , kā vajadzētu bij sajūta it kā piekabe būtu bijusi vēl aizmugurē. Pēc tam pielēju pilnu bāku nestē un viss izgāja uz normu. Tas kā uztaisīt no 72 un 92 benzīna 95 un 98 to jau virši gan zin.

R Reindžers 20.05.2018
Nelaipna apkalpošana

Ļoti nelaipni apkalpoja mani uzpildes stacijā, 20.maijā, vīzdegunīgi aizrādot, ka pistole neesot pareizi pievienota gāzes uzpildei!

A Arturs 16.07.2018

Uzpildiju 95 šodien virši a Ceļmalas, liezeres pag.
Pielaist ilgi nevareju bet beigas pieruca. Majas atbraucu izpumpeju ara degvielu no bakas pat nesmirdeja ka butu 95.