www.sudzibas.lv VIRŠI-A Negaršīgi burgeri

Virši-A - Negaršīgi burgeri

Šodien, 12.06. , braucot uz Liepāju, iebraucām viršos Brocēnos. Parasti vienmēr paņemam kafiju un tā nekad nav pievīlusi. Tā kā bija pusdienas laiks, nolēmām iegādāties arī paēst.
Vīrs paņēma burito, es vistas burgeri.
Abi bija vienkārši neēdami.
Burito gaļa sakaltusi, Burito sauss un bezgaršīgs. Vistas burgers ciets un nesakožams, piedevas nekādas.
Rezultāts tāds, ka katrs iekodāmies pa kumosam un tos izmetām miskastē. Palikām neēduši, zaudējuši laiku un uzticību viršiem. Nekādi neieteiktu nevienam pirkt jebkādu karsto burgeri vai burito brocēnu viršos.

12.06.2021

I iljuha4 27.05.2021
Slikts serviss

Nopirku kartos sušus un iekšā tie bija ledaini auksti

S Sudzibas.lv Admin 17.07.2021

B Bez vārda vārds 12.06.2021

Ja jūs tā vienkārši metat ēdienu ārā,tad nezinat ,ko nozimē ,ka nav ko ēst. Šausmīga iedomība, augstpratība. Nav runa par ne tādu gaļiņu vai maizīti. Vnk iekosties ēdienā un to izmest ir pārticības zīme.