www.sudzibas.lv VIRŠI-A Sliks serviss, ņirgāšanās

VIRŠI-A jaunmārupe - Sliks serviss, ņirgāšanās

Šodien 17.11.2021 07.30 (aptuveni) iegāju nopirkt hotdogu un padzerties. Mani apkalpoja Zane (melni, papusei sirmi mati) taisot hotdogu, cilvēks pirmajā reizē maizīti piededzināja, izvilka laukā un stāvēja minūti kamēr atbrīvosies kolēģe, lai pajautātu vai tādu var likt. Kolēģe apskatījās, arī kādu brīdi domāja un pateica, var. Gribot likt mērces es pateicu, ka ir piededzināts. Labi, taisām citu. Nākamo maizīti demonstratīvi uz pus sekundi ielika sildītājā, no vienas, no otras puses, plus vēl paņirgājoties, ka uzsildot tikai, lai neapdegtu. Bet tas nav viss, Zanītei nepietika, mērces tika iespiestas nevis 1: 1: 1 proporcijās bet sinepes 4: 1: 1 attiecībā pret kečupu un majonēzi. Viss ko ieguvu no samaksātās naudas viršiem, nevis gribu atgriezties bet aukstas sinepes. Padomājiet, vai vēlaties un tādu vietu braukt.

P Palīgs neskaidrajiem 17.11.2021

Mjā. Aukstas sinepes galīgi nav labi. Un vēl pie tam nav proporcijās ar kečupu un majonēzi. Es jūtu līdzi.

G Gulbenietis 17.11.2021

Protams, cenas un kvalitātes attiecība ir nekāda. Es daudz labāk paiku naktī ņemu cirkulī. Protams, ja nav rindā cilvēki, jo kauns aizkavēt. Var jau smieties, bet viršu sinepes ir gana asas. Iespējams speciāli pārpļūtīja paiku ar sinepēm, jo nepaņēmi apdegušo porciju.

J Jānis Smelters 18.11.2021

Nabadziņš, trauma uz mūžu...