LV RU
www.sudzibas.lv VIRŠI-A Iesaldēta nauda

Virši-A - Iesaldēta nauda

Vēlaties uz pāris dienām "iesaldēt" 50Ls? Uzpildieties Virši-A benzīntankos, samaksājot viņu norēķinu terminālos. Uzpildījos par 10 Ls sestdien, tagad jau otrdienas pēcpusdiena bet 50Ls "Viršiem" joprojām "rezervēts".

M

Komentāri (7)

Sardele 27.03.2012

Un pričom te Virši? Tā ir banka, kas nodarbojas ar šiem naudas pārvedumiem. :P

M muca78 27.03.2012

A pritom:
1. Ar kādām tiesībām par pakalpojumu, kura patiesā vērtība ir 10Ls (vai vienalga cik nu jūs tur degvielas ielējāt), tiek ieturēti precīzi 50Ls?
2.Kur uz Virši-A norēķinu termināla ir informācija ka līdz nenoteiktam (vai noteiktam) brīdim tiks ieturēti 50Ls?
3.Nauda bankas kontā ir rezervēta tieši Virši-A, tātad kādam šajā kantorī ir jāapskatās, ka tajā datumā tādā terminālī no tādas norēķinu kartes, kas piesaistīta tādam bankas kontam tika ielieti 10Ls, pašreiz no šī konta ir rezervēti 50Ls, tātad jāatgriež 40Ls un PĒC IESPĒJAS ĀTRĀK jādod bankai ATĻAUJA ATGRIEZT 40Ls. Diemžēl "pēc iespējas ātrāk" kaut kā īsti nestrādā un, vismaz pagaidām, esmu palicis bez naudas.
4. Kādēļ šāda prakse nav novērota, piemēram, NESTE?
5. Mūsdienās starpbanku norēķini neaizņem vairāk kā vienu darba dienu.

I Inga Gūtmane. 18.09.2019

šāda prakse ir Zviedrijā...nekas jauns.

Likumsargs 27.03.2012

Nu, ja pati neskaties summu pirms ievadi PIN kodu, tad nevajag savas stulbības dēļ vainot citus!
Naudu Tavā kontā rezervē banka, nevis pārdevējs!
NEVAINO SPOGULI, JA ĢĪMIS NODZERTS UN SMADZEŅU NAV!!!

M muca78 28.03.2012

Tātad vēlreiz īpaši apdāvinātiem cilvēkiem, kas sevi dēvē par Likumsargiem "step by step" kā iesaldēt naudu uz pāris dienām VIRŠI-A benzīntanku norēķinu terminālos:
1. Piebraucam pie tanka, ieliekam degvielas pistoli;
2. Pieejam pie termināla, ieliekam bankas karti, ievadam PIN kodu, izvēlamies degvielas veidu;
3. Ielejam sev nepieciešamo degvielas daudzumu;
4. Pieejam vēlreiz pie termināla, ieliekam bankas karti, dabūjam čeku (manā gadījumā 10 Ls);
5. Skatāmies bankas konta izrakstā, kā par labu VIRŠI-A tiek rezervēts 50Ls
6. Gaidam nenoteiktu laiku, kamēr VIRŠI-A apstiprina, ka esat iztērējis 10Ls nevis 50Ls un paziņo bankai, ka Jums jāatgriež starpība 40Ls.

Nekur neesmu teicis, ka naudu rezervēja VIRŠI, taču norēķinu kārtība, kur vispirms tiek iekasēta "drošības nauda" un pēc tam atgriezts atlikums, man šķiet, nav īsti piemērota sadzīves norēķiniem?

R ruhnu 28.03.2012

Esmu tankojies visādās vietās, tai pašos Viršos, bet kaut ko tādu ar karti piedzīvojis nēesmu. Ieteiktu negaidīt, bet uzzvanīt konta menedžerim un atrisināt šo lietu. Var jau būt ka kāds vēl uz tavas kartes piepildīja "kādu litru" klāt.

M muca78 28.03.2012

Zvanīt bija Nr. 1 - Atbilde - jā tā esot, jā ir sūdīgi, ja kontā naudas tā pamazāk, gaidiet, nauda atgriezīsies!!! Joprojām gaidu...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes