Vīriškais simbols no bietes - Izmisums

Šis ir pēdējais salmiņš pie kā ķerties. Šī ir pēdējā iespēja pēc palīdzības. Vai tiešām neviens vairs neatceras, kā skolnieks ar paaugstinātām mākslas spējām kolhoza biešu laukā, nejauši izvilka lielu un garu bieti un ar lakstu cērtamo nazi pārveidoja to par vīrišķo simbolu ar visiem piederumiem tādā kvalitātē, ka prieks skatīties. Toreiz tas bija šoks, bet šodien tā ir māksla, tāpēc aicinām atsaukties visus, kas varbūt kaut ko atceras no šī mākslas darba radīšanas apstākļiem. Aicinām arī veikala pārdevēju atsaukties, kura vēlāk pārdeva šo bieti kautrīgi nodūrusi acis. Tāpat, varbūt kāds atceras, ka redzējis kādu namamāti atnesam mājās neparastas formas bieti. Varbūt kāds atminas rīvējam uz rupjās rīves tīri labi satveramu bieti.
Mēs būsim pateicīgi par katru sīkumu! Neļausim mākslai aiziet nebūtībā!

X xsd 07.07.2009

WTF?

T Toney Stuff 09.07.2009

Mārtiņš Knauts, paprasi viņam!