Vineta Volkovica - Attieksme

Uzreiz gibu sakt ar to ka si arste ir loti labs specialists un nekadu iebildumu pret to ka vina veic savu darbu, bet pret to cilveku kas atbild uz zvaniem. Zvaniju lai pieteiktu viziti, un katru reizi kad zvanu es sanemu tik rupju, nelaipnu, neprofesionalu attieksmi!!! Nesaprotu kapec es tadu butu pelnijusi. Zvanu lai pieteiktu savu izveleto datumu un laiku, bet vienmer ir kada piebilde, itka es butu izdarijusi ko sliktu, katreiz zvanu ar nepatikamam emocijam cerot ka atbildes kada laipna un atsauciga persona, bet rugti maldos, vienmer viena un ta pati negativa attieksme, kas saboja omu uz visu dienu. Saku pardomat vai gribu iet pie laipna un profesionala arsta, ja atbild nelaipni un neprofesionali!!!

K

G Gunita2714 03.07.2018

Pievienojos,ļoti slikta attieksme zvanot.