www.sudzibas.lv Vineta Volkovica Attieksme un dokumenti/izraksts

Vineta Volkovica - Attieksme un dokumenti/izraksts

Biju tiko palikusi stāvoklī,pieteicos uz konsultāciju pie ginekoloģes Vinetas Volkovičas.Pirmajā vizītē attieksme personīgi pret mani bija jauka,bet pret iepriekšējo pacienti ne tik jauka,jo sāka stāstīt man sliktas lietas par iepriekšējo pacienti,kas būtībā man nemaz nav jāzin,bet ne par to stāsts...
Man tika uztaisīta sconogrāfija, un tika konstatēts ka mana grūtniecība ir pārtraūksi...tālākā darbība ,jāpierakstās uz saucamo tīrīšanu,pierakstija mani pēc nedēļas.Pēc nedēļas tika uztaisīta operācija par kuru tika samaksāta ne maza nauda 320-350eur. Pēc operācijas ejot prom no klīnikas gribēju no Vinetas izrakstu par veikto operāciju,bet vina jau bija citā operācijā,klīnikā nepaliku gaidīt viņu, lai dabūtu šo izrakstu,jo pati esmu pēc operācijas,un psiholoģiski nejūtos labi.Piezvaniju nākamajā dienā viņai, lai sarunātu kad un kā es varu dabūtu izrakstu no viņas par veiktajām darbībām,(kad zvaniju viņai,pie viņas bija pacients blakus kas drošien visu to dzirdēja)un tad sākās...visa viņas būtība un attieksme viss izlīda uz āru,tik daudz sliktu vārdu laikam nebiju savā mūžā dzirdējusi...un tas teksts vēljoprojām skan man ausīs,''ES NOŽĒLOJU KA TEVI PIEŅĒMU'' par ko?par to ka pajautāju izrakstu! Vai izraksts vispār nav jādod automātiski!? Par šādu naudu neuzskatu ka esmu pelnijusi šādu attieksmi! Neiesaku pie viņas griezties!

Komentāri (7)

donna b 19.10.2019

Kas si par brinumkliniku? Un protams ka artstei Tev jadod izraksts par manipulacijam, kas tika veiktas...

š šokāāāāāā 23.10.2019

Veselības centrs4,Juglā.

A A.A.A. 07.01.2020

Ne vienmēr ārsts ir vainīgs! ? Un žēl, ka šajā sūdzībā ir diezgan samelots! ?

š šokāāāāāā 06.03.2020

Nav problēmu kā pierādijumu uzrādīt čekus,un tiešām žēl ka sarunu neierakstiju! Paši būtu uz pauzes! Taka nesaki ko nezini,ko nedzirdēji,neredzėji!

A AmandaB 08.01.2020

Man gan ir bijis tikai pozitīvs kontakts ar dakteri un varu tikai teikt to labāko. Šeit jau pēc Jūsu sūdzības izklausās kā pēc kaut kādas fantāziju filmas. Un saskaroties ar mūsdienu sabiedrības iedomām, ka mēs pacienti varam visu atļauties, manuprāt, vainojama varbūt ir Jūsu pašu attieksme un runas stils. Pagale viena nedeg. Un es pat no savas pašas pieredzes varu teikt, ka Jūsu nosauktā cena pat neatbilst realitātei. Ja ejat uz ārstniecības iestādi, tad modernās tehnoloģijas mums arī dod iespēju apskatīt cenrādi mājaslapā, un Jūs pati varat izdarīt izvēli cik maksāsiet par savu veselību. Nav smuki anonīmi melot!

š šokāāāāāā 06.03.2020

Nevienā brīdī neesmu melojusi! Uzzvani uz Veselības centru 4,Juglā,un pajautā cik tas maksā,un tad runā par meliem! Izraksts ārstei bij uzreiz jādod,nevis man jālūdz,un vēl par to jāpaliek vainīgai! Nenoslinkošu nobildēšu čeku kautvai,ielikšu šeit,vai varu tev personīgi nosūtīt!?

š šokāāāāāā 06.03.2020

Gin 41proves abrazija iv anestēzijā paaugstināta servisa apstāklos diena stacionars 110eur. Operāciju un biopsiju materiāla histologiska izmeklēšana 2-20 preperāti sareźgīta pakāpe diferenciāldiagnostikas grūtības 3kat eg(visi łaundabīgie audzēji 34,15eur.Īslaicīga iv anestēzija pie ginekologiskam manipulācijām 35eur.Anesteologa konsultācija 29eur. Īslaicīgā dienas stacionāra izmantošana 35eur.Citologiskie izmeklējumi no dzemdes kakla muguras vel es 4,20eur.Asins noñemšana ,apstrade un testēšana 2,15eur.Sifilisa skrinings 2eur. As grupas ABO Rh faktors 5,30eur. Nepilna asins aina 2eur. Ginekologa konsultācija 38eur. Sievietes iegurña orgānu sonogrāfija ar endokavitālo zondi 36eur. Viss vienā reizē kopā 332,80Eur.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes