Vineta Strazdiņa - Nepaliec malā!!

Meli, liekulība, nodevība, divkosība, izmantošana, viltus, maldināšana.
Neuzķeries!!!

Nav noslēpums, ka mūsdienu finansiālie apstākļi ir visai sarežģīti. Bet vai tas ir iemesls izmantot otras personas uzticību, lai panāktu iecerēto?
Vineta Strazdiņa (Kerija) Rīgas raj. Inčukalna pag. Mētras-3
Lūgums nepalikt malā un atsaukties visiem, kas ir iesaistīti viltus naudas izspiešanā vai maldīgu darījumu noslēgšanā ar minēto personu (kas redzama pievienotajās bildēs).
Reizēm kaut kam ir jānotiek, lai saprastu, kādi gan ir patiesie nolūki personai, kura tavu uzticību ir nelietīgi izmantojusi... Tādēļ, nepaliec malā, un ja Tev ir nācies saskarties ar jebkādu aizdomīgu rīcību, darījumiem, vai Tu esi apkrāpts, lūgums atsaukties!
konstatēti gadijumi- viltus naudas izpiešana sumās līdz 300 ls,
svešas mantas piesavināšanās nodarot finansiālus zaudējumus!
Būsim pateicīgi par jebkāda
IESPĒJA SAZINĀTIES CAUR E-PASTU : [slēpt]@inbox.lv

M maakoniic 15.01.2012

tak uzraksti policijā iesniegumu un, lai šie tiek ar viņu galā, savādāk meitene pasteigsies un uzrakstīs par tevi un par neslavas celšanu publiskā telpā.

L Lauma 22.01.2012

da nevaram!! menti neko nedarīs! pierādijumu un liecinieku trūkst..mums vienkārši vajag cilvēku no malas kas varētu izpalīdzēt

A Amazone 06.03.2012

Si persona jau ir loti daudz cilveku apkrapusi un apzagusi.Sen jau vajadzeja atbildet par izdarito.