Vineta Strazdiņa - Nepaliec malā!!

Nepaliec malā!!!

Meli, liekulība, nodevība, divkosība, izmantošana, viltus, maldināšana.
Neuzķeries!!!

Nav noslēpums, ka mūsdienu finansiālie apstākļi ir visai sarežģīti. Bet vai tas ir iemesls izmantot otras personas uzticību, lai panāktu iecerēto?
Vineta Strazdiņa (Kerija) Rīgas raj. Inčukalna pag. Mētras-3
Lūgums nepalikt malā un atsaukties visiem, kas ir iesaistīti viltus naudas izspiešanā vai maldīgu darījumu noslēgšanā ar minēto personu (kas redzama pievienotajās bildēs).
Reizēm kaut kam ir jānotiek, lai saprastu, kādi gan ir patiesie nolūki personai, kura tavu uzticību ir nelietīgi izmantojusi... Tādēļ, nepaliec malā, un ja Tev ir nācies saskarties ar jebkādu aizdomīgu rīcību, darījumiem, vai Tu esi apkrāpts, lūgums atsaukties!
konstatēti gadijumi- viltua naudas izpiešana sumās līdz 300 ls,
svešas mantas piesavināšanās nodarot finansiālus zaudējumus!
IESPĒJA SAZINĀTIES CAUR E-PASTU : [slēpt]@inbox.lv

Z zaļā 23.05.2014

par šo cilvēku vēlos informēt, UZMANIETIES!!! Man bija gadījums, ka viņa man nozaga naudas maku no manas somiņas. Es iesniedzu policijā. Ar policijas palīdzību un nolikto tiesas dienu panācu, ka nozagto naudu un par nozagtiem dokumentiem dabūju atpakaļ naudu, bet Vineta vienalga neatzina savu vainu, melo utt. Baigā afēriste, mele un vaino visus, policijas darbiniekus, cietušo. Tādi cilvēki nemainās, ir mums pašiem jāuzmanās no viņiem, jo viņi tik un tā nav laimīgi un viņiem vajag piespiešanās ārstniecības iestādes un daudz fiziski pastrādāt.