Viktors Ļitvinovs SIA "VIM" - Krāpšana

Viktors Ļitvinovs veica nekvalitatīvus būvdarbus caur Sia "Vim", pēc tam "izlikās par muļķīti" un pazuda ar vairāk nekā 10 tūkstošu eiro avansu. Viktors sāka izaicinošu komunikācijas toni un atteicās jebko vērst par labu, pasmējās, ka viņam pasūtījumu pietiek. Pasūtītājam nācās ņemt citu būvnieku, lai pārtaisītu nekvalitatīvos darbus. Ja kādam ir vairāk informācijas par vēl firmām, caur kurām strādā Viktors Ļitvinovs, lūdzu, rakstīt komentāros. https://lv.Linkedin.com/in/viktors-ļitvinovs-a5509814a? Original_referer=https%3a%2f%2fwww.google.com%2f

H Haos 10.01.2023

Labdien, kādā sakarā jebkurš duraks var ierakstīt savu atsauksmi neievietojot pierādījumus, un neaprakstot esošo situāciju! (Mani apkrāpa, neveica kvalitatīvi darbu, utt…, un?!) Līgumā (ja jums tāds maz ir) ir atrunāts- strīdu gadijumā lemj tiesa, vai publikācija sūdzības ir kaut kāda tiesa?!
Man kā personai no malas tomēr izskatās, ka “Viktors Jums ir atteicis randiņu” un izdomājāt trulu sūdzību ielikt 😂😂😂

V vim.atsauksmes 02.05.2023

Viktors, cik zināms, ir precējies un te nav runa ne par kādu randiņu, bet uzmetienu būvprojektā, kur nauda ir paņemta, darbi neizdarīti.