www.sudzibas.lv Viktors Labanovskis, 28819848 Lietotas automašīnas Jelgavā

Viktors Labanovskis, 28819848 - Lietotas automašīnas Jelgavā

Uzmanību, KRĀPNIEKS!

Iegādājos Jelgavā pie Viktora Labanovska salīdzinošu jaunu auto. Vizuāli automašīna izskatījās labi un auto pārdevējs arī ļoti labi izteicās, jo tikko bija auto aizvedis uz servisu pārbaudīt, tāpēc nolēmu iegādāties šo auto.

Kopā ar pārdevēju Viktoru tika izlaista skate Jelgavas CSDD. Izrādījās, ka CSDD darbinieks manai jaunajai automašīnai skati ir UZDĀVINĀJIS.

Pēc nobrauktiem 300km sāka parādīties dažādas problēmas, līdz ar to nodevu mašīnu uz pārbaudi, kur atklājās, ka satiksmē piedalos ar auto, kura tehniskajā stāvoklī ir ap 10 nopietnām problēmām.

Saskaņā ar Ministru Kabineta noteikumiem 466, kuros uzskaitīti „Noteikumi par transportlīdzekļu valsts tehnisko apskati un tehnisko kontroli uz ceļiem”, automašīnu ar uzskaitītajiem bojājumiem varēja izraisīt nopietnu apdraudējumu gan man kā šoferim, gan citiem satiksmes dalībniekiem.

Šis auto dīleris arī lūdza maksāt skaidrā naudā, lai nebūtu problēmas ar VID.

ŠIM AUTO DĪLERIM IR VĒL VAIRĀKI PUIŠI AR KURIEM KOPĀ TIRGO ŠĀDUS AUTO!
UZMANIETIES!